تست همراه اول

سرویس خبر
14 فروردین 1396 ساعت 12:54
9 نظر

 

سامسونگ به فکر استفاده از دوربین دوگانه در گلکسی اس 8 پلاس بوده است

اکنون که پرچمدار جدید سامسونگ رسما معرفی شده تصویری از نمونه آزمایشی Galaxy S8 plus منتشر شده است که آن را با دو لنز دوربین نشان می‌دهد.

با رونمایی از گلکسی اس 8 و برادر بزرگ‌ترش شایعات و حرف و حدیث‌ها در مورد پرچمدار جدید سامسونگ تمام شد. گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس هر دو از دوربینی 12 مگاپیکسلی استفاده می‌کنند که سنسور آن ساخت خود این شرکت یا شرکت سونی است.

دوربین پرچمداران 2017 سامسونگ تفاوت چندانی با دوربین پرچمدار سال گذشته این شرکت ندارد، اما سامسونگ ادعا می‌کند با بهبودهای نرم‌افزاری عملکرد دوربین خانواده اس 8 را بهبود بخشیده است.

شاید تعداد زیادی از کاربران انتظار داشتند سامسونگ پرچمداران جدید خود را به دوربین دوگانه مجهز کند. در ابتدا شایعاتی از رخ دادن چنین اتفاقی نیز به گوش می‌رسید، ولی نهایتا در عمل چنین نشد. حالا که این گوشی‌ها رسما معرفی شده‌اند تصاویری از نمونه آزمایشی گلکسی اس 8 پلاس فاش شده است که آن را با دو لنز دوربین نشان می‌دهد.

این تصویر ثابت می‌کند سامسونگ در مقطعی به فکر مجهز کردن پرچمدارانش به دو لنز دوربین بوده، اما به هر دلیلی از چنین اقدامی منصرف شده است. درحالی که فعلا دلیل این کار سامسونگ مشخص نیست، می‌توان امید داشت که این شرکت حداقل به فکر عملی کردن چنین کاری است و ممکن است به زودی (شاید در نوت 8) شاهد استفاده از دوربین دوگانه باشیم. نظر شما چیست؟

   14 فروردین 1396
4405 بازدید
9 نظر
4.38
  78 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری