تست همراه اول

سرویس خبر
9 فروردین 1396 ساعت 18:24
18 نظر

 

تجهیز گوشی‌های بالارده اچ تی سی به اندروید 7

در روزهای گذشته شرکت HTC تلاش کرد تا با به‌روزرسانی گوشی‌های A9 ،M9 و M8 به آخرین نسخه اندروید نظر مثبت کاربران آن‌ها را جلب کند.

شرکت اچ‌تی‌سی، که سال گذشته وعده‌های زیادی برای به‌روزرسانی سریع محصولات خود داده بود، سه گوشی بالارده خود را نیز به اندروید 7 به‌روزرسانی کرد.

اچ‌تی‌سی در زمان رونمایی از گوشی HTC A9 قول داده بود این گوشی را در کمتر از ۱۵ روز از عرضه نسخه عمومی اندروید به‌روزرسانی کند؛ وعده‌ای که البته هیچ‌گاه محقق نشد.

در حالی که تقریبا تمام دستگاه‌های HTC 10 پیش از این به اندروید 7 نوقا آپدیت شده بودند، حالا اپراتور T-Mobile این سیستم عامل را برای گوشی‌های M9 و M8، پرچمداران سال‌های گذشته این شرکت، عرضه کرده است. نکته قابل توجه نیز در این بین به‌روزرسانی M8 است که بیش از ۲ سال از عرضه آن می‌گذرد.

هنوز مشخص نیست دیگر اپراتورها چه زمانی به‌روزرسانی‌های خود را منتشر می‌کنند، اما همین عرضه توسط یک اپراتور شاید برای دارندگان این گوشی‌ها امیدبخش باشد تا بتوانند منتظر به‌روز شدن دستگاه خود بمانند.

در کنار این دو گوشی شرکت HTC نسخه آنلاک گوشی محبوب A9 را در اروپا به‌روزرسانی کرده است و به زودی در دیگر نقاط جهان نیز دارندگان این محصول می‌توانند از طریق منوی تنظیمات خود عمل به‌روزرسانی به اندروید 7 نوقا را انجام بدهند.

مهم‌ترین ویژگی اندروید 7 را می‌توان قابلیت چندپنجره‌ای دانست که به کاربران اجازه می‌دهد دو برنامه را در کنار هم باز کنند. بهینه‌سازی عملکرد و مصرف باتری از طریق Doze نیز در کنار پشتیبانی از یونیکد ۹، شخصی‌سازی تنظیمات سریع و پیشرفته‌تر شدن بخش اعلانات از دیگر ویژگی‌هایی است که صاحبان گوشی‌های مجهز به اندروید 7 از آن‌ها برخوردار خواهند بود.

شما عملکرد این شرکت را در به‌روزرسانی‌ها چگونه می‌بینید؟ این زمان‌بندی برای عرضه هر نسخه می‌تواند کاربران را راضی نگه دارد؟  9 فروردین 1396
18 نظر
1.76
  1041 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری