تست همراه اول

سرویس خبر
8 فروردین 1396 ساعت 21:23
5 نظر

 

اولین تصویر از گوشی بدون لبه خالق اندروید منتشر شد: قاتل آیفون؟

اندی رابین در استارتاپ تازه‌تاسیسش، اسنشال، به دنبال ساخت گوشی هوشمندی است که بالاتر از آیفون، پیکسل و پرچم‌داران سامسونگ در صدر برترین گوشی‌های هوشمند دنیا قرار بگیرد. اولین تصویر از این گوشی اخیرا منتشر شده است.

سال گذشته خبرهایی منتشر شد که اندی رابین، خالق اندروید، شرکتی خصوصی تاسیس کرده و قصد دارد گوشی هوشمند پرچم‌داری تولید کند تا بتواند با آن به رقابت آیفون و پیکسل برود. حال اولین تصویر از این گوشی منتشر شده است. اولین تصویر گوشی بدون لبه استارتاپ اندی رابین را خود او در صفحه توییترش به اشتراک گذاشته است. این گوشی هنوز نامی ندارد.

شرکت اندی رابین، که با نام Essential فعالیت می‌کند، تمرکزش بر گوشی‌های پرچم‌دار است و گزارش شده که سرمایه قابل توجهی برای ساخت پرچم‌دار مورد انتظار آن به شرکت تزریق شده است. چندی پیش گروه ژاپنی Softbank مبلغ 100 میلیون دلار در استارتاپ اسنشال سرمایه‌گذاری کرد و ارزش این استارتاپ را به یک میلیارد دلار رساند.

اندی رابین با انتشار این عکس در توییترش نوشته که مشتاق است هر چه زودتر این گوشی را در دستان افراد بیشتری ببیند

در مورد ویژگی‌های این گوشی تقریبا بدون لبه اطلاعات زیادی به بیرون درز پیدا نکرده، اما در تمام گزارش‌ها به این نکته اشاره شده که پرچم‌دار اندی رابین رقیبی جدی برای آیفون اپل است و ویژگی‌های جذابی دارد.

این استارتاپ وابستگی شدیدی به اندی رابین و سابقه درخشان او به عنوان سازنده اندروید دارد و اندی رابین نیز تیم قدرتمندی برای موفقیت استارتاپش جمع کرده است؛ به خصوص که چندی پیش اندی رابین مدیران موفق بازاریابی و روابط‌ عمومی شرکت واقعیت افزوده مجیک لیپ را نیز به تیم استارتاپ اسنشال افزوده است.

در مورد زمان عرضه این محصول هیچ اطلاعاتی در دست نیست، اما از آنجا که اندی رابین رسما تولید و طراحی چنین محصولی را تایید کرده و تصویری از آن نیز به اشتراک گذاشته است، به نظر نمی‌رسد زمان چندان زیادی تا رونمایی از آن فاصله داشته باشیم. می‌توان انتظار داشت تا پایان سال 2017 این گوشی را در ویترین مغازه‌ها ببینیم و آن موقع تایید کنیم که لقب «قاتل آیفون» برازنده این محصول هست یا خیر. نظر شما در این زمینه چیست؟

   8 فروردین 1396
5 نظر
3.30
  20 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری