تست همراه اول

سرویس خبر
20 اسفند 1395 ساعت 09:21
40 نظر

 

اطلاعاتی از نسخه آنلاک گلکسی اس 8 منتشر شد

طبق فرم پر شده برای خانواده گلکسی اس 8 در FCC، فرکانس‌های رادیویی نسخه‌ی آنلاک پرچم‌داران آینده سامسونگ با تمام شبکه‌های مخابراتی آمریکا سازگار است.

علاقه‌مندان دنیای تکنولوژی این روزها بیش از هر محصول دیگری منتظر معرفی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس هستند. هر دو گوشی ذکر شده اخیرا برای دریافت تاییدیه تقدیم کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا (FCC) شده‌اند و این بدان معناست که اطلاعات کوچک دیگری نیز از آن‌ها منتشر شده است.

فرم پر شده برای FCC مشخص می‌کند که گلکسی اس 8 با نام مدل SM-G950U و گلکسی اس 8 پلاس با نام مدل SM-G955U عرضه می‌شوند. حرف U در پایان نام مدل‌های دو گوشی بدان معناست که مدل‌های ذکر شده آنلاک هستند. با توجه به لیست باندهای مورد پشتیبانی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس آورده شده در درخواست تاییدیه که شامل GSM، CDMA و باندهای متعدد LTE است، می‌توان نتیجه گرفت که پرچم‌داران آینده سامسونگ در شبکه‌ی تمامی شرکت‌های مخابراتی آمریکا قابل استفاده هستند.

همچنین در خبری که The Korean Economic Daily منتشر کرده است آمده که خانواده گلکسی اس 8 علاوه بر حسگر عنبیه چشم به تکنولوژی تشخیص چهره نیز مجهز هستند. علت این امر آن بوده که سامسونگ می‌خواسته سرعت و دقت سیستم تشخیص هویت بیومتریکش را افزایش دهد. تکنولوژی تشخیص چهره گلکسی اس 8 بسیار سریع است و می‌تواند در کمتر از 0.01 ثانیه قفل گوشی شما را باز کند.

سامسونگ در کنگره جهانی موبایل امسال اعلام کرد که گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس در تاریخ 29 مارس (5 فروردین) معرفی می‌شوند. همان‌طور که احتمالا می‌دانید تا به حال تصاویر فراوان و تعدادی ویدیو از این دو گوشی منتشر شده است و آنطور که به نظر می‌رسد هر دو گوشی مذکور می‌توانند تکانی اساسی به بازار گوشی‌های هوشمند بدهند.

پرچم‌داران آینده‌ی سامسونگ با صفحه نمایش خمیده که فاصله آن تا لبه‌ها بسیار کم است و دستیار دیجیتال مخصوصی به نام Bixby عرضه می‌شود. با این حال اخباری که در مورد قیمت این دو گوشی منتشر شده کمی نا امید کننده است: 843 دلار برای گلکسی اس 8 و 949 دلار برای گلکسی اس 8 دلار. اگر این قیمت‌ها صحت داشته باشند، شاهد افزایش قیمت بالایی نسبت به نسل قبل خانواده گلکسی اس هستیم.

   20 اسفند 1395
40 نظر
4.27
  300 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری