تست همراه اول

سرویس خبر
19 بهمن 1395 ساعت 13:36
10 نظر

 

اپل تولید آیفون 8 را زودتر از همیشه شروع می‌کند

شایعات می‌گویند که اپل قرار است با تمام قوا آماده معرفی آیفون 8 شود و برای اینکه بتواند تقاضای بازار در ماه‌های ابتدایی را بدون تاخیر تامین کند، تولید آیفون 8 را زودتر از موعد معمول آغاز می‌کند.

یکی از مشکلاتی که معمولا اپل در یکی دو ماه ابتدای معرفی آیفون‌های هر سال با آن رو به روست، کمتر بودن تولید از تقاضا است، اما گویا اپل برای دهمین سالگرد آیفون تدارک ویژه‌ای دیده است تا این مشکل را برطرف کند.

کارشناسان عنوان کرده‌اند نشانه‌هایی وجود دارد که اپل می‌خواهد زودتر از معمول شروع به ساخت آیفون 8 کند. البته هنوز مشخص نیست که آیا تغییری در برنامه‌ زمان‌بندی معرفی و عرضه آیفون 8 رخ داده است یا خیر. گفته می‌شود اپل اخیرا برنامه‌ریزی کرده است که تولید آیفون 7، 7 پلاس و SE را کمی کاهش دهد تا آماده تولید نسل بعدی آیفون شود. به گفته کارشناسان بر خلاف گذشته که تولید آیفون جدید اوایل ماه سپتامبر آغاز می‌شد، اپل قصد دارد این فرآیند را از ماه ژوئن، حدود سه ماه زودتر، آغاز کند.

شایعات پیرامون نسل بعدی آیفون فراوان است و بسیاری معتقدند چون این آیفون قرار است در دهمین سالگرد معرفی آیفون رونمایی شود، تغییرات زیادی نسبت به نسل قبل دارد. بدنه شیشه‌ای، صفحه نمایش بدون لبه، قرار گرفتن دوربین جلو، سنسور تاچ آیدی و بلندگو‌ها در داخل صفحه نمایش، صفحه نمایش OLED، شارژ بی‌سیم و دوربین سه بعدی از جمله شایعاتی است که در مورد آیفون بعدی به گوش می‌رسد.

   19 بهمن 1395
10 نظر
3.44
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری