تست همراه اول

سرویس خبر
25 دی 1395 ساعت 17:30
6 نظر

 

LG G6 ممکن است ضد آب باشد

پس از سونی، سامسونگ و اپل حالا ممکن است ال جی نیز پرچمدار خود، جی 6، را با ویژگی مقاومت در برابر نفوذ آب به بازار بفرستد.

شرکت ال‌جی ویدئوی جدیدی در یوتوب منتشر کرده است که احتمال ضدآب بودن G6 را مطرح می‌کند. تاکنون اطلاعات نسبتا خوبی از کلیات پرچمدار بعدی ال‌جی در دست داریم، مثلا می‌دانیم G6 برخلاف G5 ماژولار نخواهد بود، درصورتی که این شرکت سال گذشته تبلیغات گسترده‌ای برایش انجام داد.

همچنین چند روز پیش اطلاعاتی در مورد صفحه نمایشگر LG G6 منتشر شد که نسبت صفحه 18:9 آن را تایید کرد. به این خبر باید شایعه باریک‌ بودن حاشیه نمایشگر 5.7 اینچی دستگاه را بیفزاییم؛ چیزی که در این ویدئو تاکید ویژه‌ای بر آن شده است.

در ویدئوی زیر توصیف کاربران مختلف از گوشی ایده‌آلشان را مشاهده می‌کنید که دوست دارند گوشی آنها نمایشگر بزرگ و اندازه مناسب داشته باشد و همچنین مقاوم و ضدآب باشد. درواقع ال‌جی با انتشار این ویدئو می‌خواهد به نوعی بگوید که پرچمدار بعدی‌اش تمام این ویژگی‌ها را دارد.

در حال حاضر پرچمداران سونی، سامسونگ و اپل در برابر نفوذ آب مقاوم‌اند و امیدواریم G6 اولین پرچمدار این شرکت باشد که این ویژگی‌ را با خود به همراه دارد.

 


   25 دی 1395
6 نظر
4.27
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری