تست همراه اول

سرویس خبر
15 آبان 1395 ساعت 16:50
70 نظر

 

کدام پرچمدار ۲۰۱۶ مصرف باتری بهتری دارد؟

به فکر خرید یک گوشی هوشمند جدید هستید؟ مصرف و طول عمر باتری گوشی هوشمند برای شما اهمیت زیادی دارد؟ در ادامه مطلب می‌تواند مصرف باتری بهترین پرچمداران 2016 بازار را با هم مقایسه کنید و ببینید باتری کدام یک بیشتر کار خواهد داد.

سایت فون‌آرنا نموداری از گوشی‌های هوشمند سال 2016، که بهترین طول عمر باتری را دارند، منتشر کرده است که بسیار جالب توجه است. گوشی‌هایی که نام آنها در تصویر دیده می‎شود همگی توسط فون‌آرنا مورد آزمایش قرار گرفته‌اند و طول عمر باتری آنها سنجیده شده است. بر این اساس iPhone 7 Plus بهترین عملکرد در مصرف باتری را به دست آورده در حالی که ظرفیت باتری آن از برخی گوشی‌های این فهرست کمتر است.

به جز آیفون 7 سایر پرچمداران مطرح بازار نتوانسته‌اند از فون‌آرنا نمره عالی کسب کنند. البته باتری Galaxy Note 7 مرحوم توانسته بود پرچمدار 5.5 اینچی اپل را شکست دهد ولی با توقف تولیدش دیگر نمی‌توان آن را به حساب آورد.

با اینکه عمر باتری هر یک از این گوشی‌ها ممکن است، بسته به نوع استفاده اشخاص، متفاوت از نتایج نشان داده شده در نمودار باشد؛ مقایسه انجام شده کمک خوبی در هنگام خرید به شما خواهد کرد.

روش آزمایش برای همه گوشی‌ها به این شکل انجام شده است:

شدت نور نمایشگر همه گوشی‌ها روی 200 نیتز تنظیم شده است سپس هر یک تحت آزمایشات دقیق مرورگر قرار گرفته است تا شرایط استفاده عادی از یک گوشی هوشمند شبیه سازی شود. مدت زمان نوشته شده در نمودار بالا نمایانگر مدت زمان روشن ماندن نمایشگر در طول انجام این تست است.  15 آبان 1395
70 نظر
4.19
  31 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری