تست همراه اول

سرویس خبر
5 مهر 1395 ساعت 18:09
43 نظر

 

اچ‌تی‌سی به زودی خانواده گوشی‌های Ocean را معرفی خواهدکرد

شاید بتوانیم بگوییم در حق اچ‌تی‌سی در بازار تلفن‌ها هوشمند اجحاف شده است. اما این موضوع دلیل نمی‌شود این شرکت دست از تلاش بردارد و به سراغ نوآوری‌های جدید نرود. در ادامه با جی‌اس‌ام همراه باشید تا نگاهی به تلاش جدید اچ‌تی‌سی داشته باشیم.

هفته گذشته برای اولین بار یک ویدئو از گوشی مرموز اچ‌تی‌سی منتشر شد که HTC Ocean نام داشت. از آنجایی که این گوشی که در کناره‌های خود دکمه‌ای ندارد، می‌توان با استفاده از پنل‌های لمسی در لبه‌ها و ژست‌های حرکتی، بخش‌های مختلف مثل صدا و یا میزان روشنایی صفحه نمایش را کنترل کرد. این ویدئو و جذابیت‌های این گوشی در هفته گذشته سر و صدای زیادی به وجود آورد اما تا پیش از این به نظر می‌رسید تنها با یک کانسپت از طرف اچ‌تی‌سی روبرو هستیم. تا اینکه امروز مشخص شد اچ‌تی‌سی در حال ساخت این گوشی و یا بهتر است بگوییم خانواده Ocean است.

به نقل از حساب کاربری LlabTooFeR در توییتر، این گوشی‌ها با نام‌های Ocean Note، Ocean Smart و Ocean Master عرضه خواهندشد. جدا از این اسم‌ها متاسفانه LlabTooFeR اطلاعات بیشتری از این گوشی‌ها منتشر نکرده و دقیقا نمی‌دانیم فرق این گوشی‌ها چه خواهدبود. ولی با توجه به نحوه نام گذاری این سه گوشی، می‌توان حدس زد مدل اسمارت نسخه پایه از سری خانواده Ocean باشد. Ocean Note نیز احتمالا نمایشگر بزرگ خواهد داشت و بعید نیست برای رقابت با سری گوشی‌های گلکسی نوتِ سامسونگ، مجهز به یک قلم لمسی نیز شده باشد. گوشی Ocean Master نیز احتمالا برترین گوشی از سری گوشی‌های Ocean خواهدبود و ممکن است پرچمدار بعدی اچ‌تی‌سی نام بگیرد.

هم اکنون اچ‌تی‌سی در حال آماده شدن برای عرضه گوشی‌های پیکسل است که ۱۳ مهر ماه باید منتظر معرفی آنها از طرف گوگل باشیم. غیر از آن، این شرکت اخیرا دو گوشی دیزایر معرفی کرد و حال به نظر می‌رسد زمان مناسبی برای توسعه نهایی گوشی‌های Ocean باشد. در ادامه از شما دعوت می‌کنیم نگاهی داشته باشید به ویدئو زیر که یکی از گوشی‌های Ocean را نمایش می‌دهد.

شما درباره این گوشی‌ها چه فکر می‌کنید؟ آیا این گوشی‌ها می‌توانند سود خوبی برای اچ‌تی‌سی به همراه داشته باشند؟  5 مهر 1395
43 نظر
5.00
  17 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری