تست همراه اول

سرویس خبر
4 مهر 1395 ساعت 10:22
60 نظر

 

اعتراض بعضی کاربران به کیفیت صدای مکالمات آیفون‌های جدید

بعضی از کاربران آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس اعلام کرده‌اند که هنگام مکالمه، آیفون‌ها کیفیت صدای مطلوبی ندارند. صدایی که آن‌ها دریافت می‌کنند مانند آن است که آن صدا از فاصله بسیار دورتری یا از پشت دستگاه در حال پخش است.

همیشه عرضه مدل‌های جدید آیفون یکی از پرسروصداترین اتفاقات دنیای تکنولوژی محسوب می‌شود. از آنجا که معرفی هر مدل آیفون، نیاز به تولید و عرضه گوشی با تعداد بسیار بالا نسبت به اکثر شرکت‌های دیگر دارد، هر مشکل کوچک و اتفاقی تبدیل به یک جو رسانه‌ای بزرگ می‌شود. همانطور که مشکلاتی نظیر آنتن‌دهی آیفون ۴ و خم شدن آیفون ۶ را به خاطر دارید، آیفون ۷ نیز در این یکی دو هفته گذشته از عرضه، بدون مشکل نبوده است. مانند صدای خش‌خشی که از آیفون ۷ به گوش می‌رسد. هر چند این مشکل بخاطر ادامه پیدا کردن مشکلات گلکسی نوت ۷ بازتاب زیادی نداشت، اما حالا عده دیگری از کاربران به کیفیت صدای بسیار ضعیف این گوشی‌های تازه از راه رسیده هنگام مکالمه اعتراض دارند.

براساس گزارشی که در appleinsider منتشر شده، بعضی از کاربران اعلام کرده‌اند که هنگام مکالمه، آیفون‌ها کیفیت صدای مطلوبی ندارند. صدایی که آن‌ها دریافت می‌کنند مانند آن است که آن صدا از فاصله بسیار دورتری یا از پشت دستگاه در حال پخش است. علاوه بر اعتراضات، کاربران زیادی نیز، که اغلب گوشی آن‌ها آیفون ۷ پلاس بود، در انجمن پشتیبانی اپل به دنیا راه حلی برای این مشکل می‌گشتند.

براساس اطلاعاتی که تا به حال منتشر شده، هنوز مشخص نیست این مشکل، یک نقص سخت‌افزاری است یا نرم‌افزاری. پشتیبانان انجمن اپل فعلا به کاربران پیشنهاد می‌کنند تا با کم کردن صدا در هنگام مکالمه از شدت این مشکل بکاهند. فعلا هیچ راهکار دائمی‌ای برای حل این مشکل وجود ندارد.

باید منتظر ماند و دید شرکت اپل درباره این مشکل و مشکلات جدیدی که گزارش می‌شوند چه موضعی می‌گیرد. شما توانسته‌اید در این مدت گوشی آیفون ۷ یا آیفون ۷ پلاس تهیه کنید؟ نظرتان درباره مشکلات پیش آمده و کیفیت محصول چیست؟  4 مهر 1395
60 نظر
3.75
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری