تست همراه اول

سرویس خبر
3 مهر 1395 ساعت 15:00
37 نظر

 

تغییر رابط کاربری Galaxy S7 در اندروید 7

سامسونگ در صدد است تا هر چه زودتر نسخه 7 سیستم عامل اندروید را برای گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج منتشر کند. یکی از ویژگی‌های جدیدی که این آپدیت با خود به همراه می‌آورد تغییر رابط کاربری خانواده اس 7 به Grace UX است.

سامسونگ در حال تست اندروید 7 نوقا برای گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج است تا بتواند به وعده خود برای انتشار زود هنگام این به‌روزرسانی عمل کند.

طبق اخبار رسیده در این آپدیت علاوه بر ویژگی‌های جدیدی که گوگل به سیستم عامل اندروید اضافه کرده است تغییراتی در ظاهر رابط کاربری خانواده S7 داده می‌شود. کاربران سامسونگ با Grace UX در گلکسی نوت 7 آشنا شدند. با آمدن اندروید نوقا به S7 و S7 edge ظاهر رابط کاربری این دو پرچمدار نیز به Grace UX تغییر پیدا می‌کند تا کاربران بتوانند از رابط کاربری سریع‌تر و ساده‌تری بهره ببرند. همچنین قابلیت Always On Display آنها نیز مشابه چیزی می‌شود که نوت 7 در اختیار دارد.

سامسونگ قول داده بود ظرف سه ماه از انتشار اندروید 7 این آپدیت را برای خانواده S7 عرضه کند با این حال هنوز تاریخ رسمی برای انتشار این آپدیت از سوی سامسونگ اعلام نشده است بنابراین فعلا جزء صبر کردن کاری از دستمان بر نمی‌آید.


   3 مهر 1395
37 نظر
4.64
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری