تست همراه اول

سرویس خبر
11 شهریور 1395 ساعت 13:00
6 نظر

 

آیفون‌های 2016 با رنگی متفاوت از گذشته عرضه می‌شوند

مدت زیادی تا معرفی رسمی آیفون‌ها باقی نمانده و هر روز بیش از پیش خودنمایی می‌کنند. این بار شایعاتی پیرامون رنگ‌های گوشی‌ها منتشر شده که حکایت از افزودن یک رنگ جدید به خانواده‌ رنگ‌های آیفون دارد.

همان‌طور که می‌دانید کم‌تر از یک هفته به تاریخ رسمی رونمایی از پرچمداران اپل باقی مانده است. در طول این مدت باید انتظار بیشترین اخبار و شایعات را پیرامون این گوشی‌ها داشته باشید. یکی از جدیدترین شایعات مربوط به اضافه شدن رنگ جدیدی به آیفون 7 و 7 پلاس است. در ادامه با جی‌اس‌ام همراه باشید.

رنگ‌هایی که تا کنون برای پرچمداران اپل انتخاب می‌شد عبارت از طلایی، رزگلد (صورتی)، نقره‌ای و خاکستری بوده‌اند. برخی منابع معتقدند رنگ خاکستری که با نام Space Gray شناخته می‌شود جای خود را به رنگ تیره‌تری به نام Space Black می‌دهد. اگرچه شایعات زیادی پیش از رونمایی رسمی منتشر می‌شوند که اغلب غلط از آب در می‌آیند اما این خبر توسط یکی از معتبر‌ترین منابع افشاگر محصولات اپل به نام Mac Otakara درج شده که سابقه درخشانی در لو دادن مشخصات گوشی‌ها دارد. جالب است بدانید که این رنگ پیش از این در سال 2013 برای Mac Pro استفاده شده بود و امسال در آیفون‌ها خودنمایی می‌کند.

نکته جالب این‌که اپل پس از معرفی آیفون 4اس هیچ‌گاه سراغ رنگ‌های درخشان نرفت و نسخه‌های مات‌تر را ترجیح داد اما پس از گذشت سال‌ها دوباره شاهد یک رنگ درخشان هستیم. برداشت ما از شایعات پیرامون آیفون‌ها این است که خلاقیت یا تحول خیره‌کننده‌ای در آن‌ها به چشم نمی‌خورد و صرفا به افزایش برخی اعداد و ارقام و تغییر رنگ بسنده شده است.

نظر شما درباره پرچمداران 2016 اپل چیست؟ آیا می‌توانند انتظار کاربران را برآورده کنند؟ آیا شما آیفون‌های امسال اپل را در سبد خرید خود قرار می‌دهید یا تا سال 2017 صبر می‌کنید؟   11 شهریور 1395
6 نظر
4.80
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری