تست همراه اول

سرویس خبر
18 مرداد 1395 ساعت 12:28
18 نظر

 

چرا فعلا نباید منتظر گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ باشیم؟

گوشی‌های انعطاف‌پذیر بسیار جذاب‌اند و می‌توانند آینده صنعت موبایل را عوض کنند، اما برخلاف گزارش‌ها سامسونگ هنوز علاقه‌ای به تولید آن‌ها ندارد.

سامسونگ مدتی است که دارد روی گوشی‌های انعطاف‌پذیر کار می‌کند و در گزارشی آمده بود که اولین گوشی‌های انعطاف‌پذیرش سال دیگر به بازار می‌آیند. اما با توجه به گفته‌های دی. جی. کوه، رئیس موبایل سامسونگ، این گزارش تکذیب شده است.

کوه در مصاحبه با Korea Times توضیح داده که چرا سامسونگ برای تولید گوشی‌های انعطاف‌پذیر عجله‌ای ندارد: «با توجه به وضعیت کنونی تکنولوژی، زمان بیشتری برای ارائه یک ابتکار بامعنا نیاز داریم. برای عرضه گوشی‌های انعطاف‌پذیر، باید تغییراتی جدی در نرم‌افزار و تجربه کاربری ایجاد شود و این موضوع زمان می‌برد.»

او اضافه کرد که گوشی‌هایی که قابلیت خم‌شدن دارند تاثیر بسیاری بر صنعت موبایل خواهند گذاشت و تاکید کرد که سامسونگ بیرون گود ننشسته است، اما سامسونگ فقط وقتی این تکنولوژی را عرضه می‌کند که نرم‌افزارهای مرتبطش کارآمد باشند.

سامسونگ تنها شرکتی نیست که روی گوشی‌های انعطاف‌پذیر کار می‌کند. لنوو و اوپو هم در حال تحقیق روی این تکنولوژی هستند. درنتیجه ممکن است سال دیگر به هر حال شاهد گوشی‌هایی با صفحه‌نمایش انعطاف‌پذیر باشیم، حالا چه از طرف سامسونگ، چه از طرف اوپو یا لنوو.  18 مرداد 1395
3770 بازدید
18 نظر
4.33
  6 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری