تست همراه اول

سرویس خبر
2 تیر 1395 ساعت 09:25
0 نظر

 

محدودیت زمانی ویدئوها در Twitter و Vine دستخوش تغییر می‌شود

محدودیت زمانی آپلود ویدئو در شبکه‌های اجتماعی امری کاملا طبیعی است که آن‌ها را از تبدیل‌شدن به سرویسی مانند یوتیوب حفظ می‌کند. محدودیت زمانی 15 ثانیه‌ای اینستاگرام اخیرا دستخوش تغییر شد و این روند در شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز ادامه دارد.

برای مدت نسبتا زیادی بارگذاری ویدئو روی اینستاگرام با محدودیت زمانی 15 ثانیه‌ای مواجه بود. این محدودیت با سیاست‌های جدید مدیران این شبکه اجتماعی در هم شکسته شد و طول ویدئوها با افزایشی 4 برابری به 1 دقیقه رسید. تب از بین بردن محدودیت‌ها مدیران توییتر را به سرعت درگیر خود کرد؛ تا جایی که زمزمه‌هایی از افزایش تعداد کاراکترهای هر توییت تا 1000 کاراکتر و بیشتر نیز شنیده می‌شد!

پس از اینستاگرام حالا نوبت به توییتر رسیده تا مجوز افزایش مدت‌زمان ویدئوهای آپلودشده توسط کاربران را افزایش دهد. شایعات حاکی از آن است که از این پس ویدئوهایی با مدت 140 ثانیه نیز در این شبکه اجتماعی اجازه انتشار پیدا می‌کنند. از آن‌جا که کاربران توییتر با محدودیت 140 کاراکتری در توییت‌های خود مواجهند، تا حدودی با این عدد خو گرفته‌اند!

‌همان‌طور که می‌دانید، شبکه Vine متعلق به توییتر است؛ پس قطعا محدودیت زمانی کلیپ‌های آن هم دستخوش تغییر می‌شود. به گزارش رویترز، کاربران از این پس قادرند کلیپ‌هایی با مدت‌زمان 140 ثانیه روی شبکه اجتماعی Vine به اشتراک بگذارند.

نظر شما درباره افزایش زمان ویدئوها چیست؟ آیا کلیپ‌هایی با مدت 140 ثانیه اندکی بیش از حد طولانی نیستند؟ به نظر شما مدت‌زمان ایده‌آل برای ویدئوهای آپلودشده در شبکه‌های اجتماعی چقدر است؟  2 تیر 1395
1868 بازدید
0 نظر
3.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری