تست همراه اول

سرویس خبر
29 خرداد 1395 ساعت 15:15
2 نظر

 

صفحه نمایش Optic AMOLED چیست؟

یکی از ویژگی‌های جدیدی که برای وان پلاس 3 معرفی می‌شود نمایشگر اپتیک آمولد است. در ادامه مطلب به شما خواهیم گفت که این فناوری چیست و چه تفاوتی با سایر نمایشگرها دارد.

هفته پیش سومین پرچمدار وان‌پلاس به نام OnePlus 3 معرفی شد؛ گوشی هوشمندی که در میان مشخصات سخت‌افزاری آن حافظه رم 6 گیگابایتی‌اش بیشتر به چشم آمد. اما مشخصه دیگری از این پرچمدار نظرها را به خود جلب کرده است و سبب شده تا خیلی از آنها در موردش کنجکاو شوند: ویژگی‌ای به نام Optic AMOLED.

در نگاه اول ممکن است خیلی‌ها تصور کنند که Optic AMOLED یک فناوری نمایشگر جدید است که در وان‌پلاس 3 به خدمت گرفته شده، اما با توضیحاتی که یکی از مدیران وان‌پلاس داده باید گفت که این نامگذاری بیشتر حرکتی تبلیغاتی به حساب می‌آید.

Carl Pei گفته است که شرکت او در ساخت وان‌پلاس 3 از پنل‌های Super AMOLED سامسونگ استفاده می‌کند، اما اختصاصا در کنتراست و دمای رنگ تصویر تغییراتی داده ‌است تا تصاویر طبیعی‌تر شوند و در فضای بیرونی عملکرد بهتری داشته باشد. درنتیجه Optic AMOLED همان Super AMOLED است که پروفایل رنگ‌های آن تغییر کرده است و نمی‌توان آن را فناوری جدیدی به حساب آورد.  29 خرداد 1395
2 نظر
4.00
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری