تست همراه اول

سرویس خبر
18 اردیبهشت 1395 ساعت 12:14
10 نظر

 

آیا نوت 6 سامسونگ یک نسخه کوچک‌تر هم دارد؟

پس از مشخصاتی که از نسخه‌های متفاوت نوت 6 به بیرون درز کرده، حالا زمزمه‌هایی در مورد نسخه Lite این پرچمدار به گوش می‌رسد.

چند هفته پیش بود که خبرهایی در مورد نوت 6 سامسونگ به گوشمان رسید؛ خبرهایی که از دو نسخه متفاوت نوت 6 سامسونگ حکایت داشت. در این خبر خواندیم که یکی از نسخه‌ها نمایشگر مسطح و دیگری نمایشگر خمیده دارد.

هنوز خبری از زمان عرضه این دو گوشی نیست، اما گفته می‌شود نسخه کوچک‌تر این محصول نیز همزمان در حال تولید است. در شایعات البته تنها به این اشاره نشده که این دستگاه در حال ساخت است، بلکه برخی مشخصات این نسخه از نوت 6 نیز فاش شده است. این نسخه تراشه SD820 را بر روی خود دارد، از 4 گیگابایت رم بهره می‌برد و نمایشگری 5.8 اینچی با رزولوشن 1080 دارد.

درواقع از این مشخصات می‌توان فهمید که سامسونگ در اندیشه نسخه‌ای کوچک‌تر برای پرچمدار سری نوت خود است. اگر اخبار مربوط به نوت 6 را دنبال کرده باشید، می‌دانید که این نسخه از نوت 6 احتمالا از تراشه اسنپدراگون 823، نمایشگر 5.8 اینچی QHD و 6 یا 8 گیگابایت رم بهره می‌برد.

شایان ذکر است که هیچ کدام از این مشخصات رسما تایید نشده و به همین دلیل نمی‌توان با اطمینان کامل در مورد این گوشی‌ها صحبت کرد.  18 اردیبهشت 1395
10 نظر
3.80
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری