تست همراه اول

سرویس خبر
6 اردیبهشت 1395 ساعت 09:51
5 نظر

 

آپدیت امنیتی ماه آوریل برای نوت 5 منتشر شد

سامسونگ بسته امنیتی ماه آوریل اندروید را برای Galaxy Note 5 منتشر کرد. با این آپدیت، سیستم عامل اندروید روی نوت 5 به آخرین سطح امنیتی ارتقا می‌یابد و مشکلات یافت‌شده در سیستم عامل این دستگاه برطرف می‌شود.

سامسونگ انتشار آپدیت امنیتی ماه آوریل اندروید برای گلکسی نوت 5 خود را آغاز کرد. در لاگ تغییرات این بسته امنیتی گزارش شده که بهبودهایی در عملکرد و همچنین پایداری سیستم عامل صورت گرفته است. همچنین در این آپدیت برخی از باگ‌های عمومی نیز رفع شده است.

این آپدیت، که 19 مگابایت حجم دارد، نسخه سیستم عامل را به N920GDDS2BPD2 و سطح امنیتی سیستم عامل اندروید دستگاه را به 2 آوریل 2016 ارتقا می‌دهد. انتشار بسته امنیتی اندروید از کشور هند شروع شده و اکنون گزارش‌هایی از سایر کشورها از جمله سریلانکا و نپال نیز از انتشار این بسته برای  سایر کشورها خبر می‌دهد. احتمالا به زودی شاهد انتشار این آپدیت در دیگر کشورها نیز خواهیم بود.

 

 

به نظر می‌رسد سامسونگ هر ماه به وعده خود عمل می‌کند و آپدیت امنیتی ماهانه اندروید را برای گوشی‌های پرچمدار خود عرضه می‌کند. انتظار می‌رود سامسونگ به‌زودی بسته امنیتی اندروید را برای گوشی‌های بیشتری منتشر کند و دیگر تنها به انتشار این آپدیت برای پرچمداران خود اکتفا نکند.نظرات کاربران

در حال بارگذاری