جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
1 اردیبهشت 1395 ساعت 15:41
4 نظر

 

ویدیوی آنباکس آیفون SE (اختصاصی جی‌اس‌ام)

تماشای ویدیوی آنباکس محصولاتی که تازه وارد بازار شده‌اند از جذابیت خاصی برخوردار است. ویدیوهای زیادی در این سبک در آپارات، یوتوب و دیگر سایت‌های مشابه وجود دارد که در آن کاربران دستگاه جدید خود را آنباکس می‌کنند. طبق همین رسم، جی‌اس‌ام ویدیویی از آنباکس آیفون اس ای تهیه کرده که می‌توانید در ادامه آن را مشاهده کنید.

کمتر از یک ماه است که آیفون SE، جدیدترین گوشی شرکت اپل، وارد بازار کشورمان شده است. این گوشی را اپل در تاریخ دوم فروردین امسال رسما معرفی کرد و با فاصله یک هفته وارد بازارهای جهانی شد. همان طور که حتما تاکنون درجریان اخبار این گوشی قرار گرفته‌اید، آیفون SE با طراحی کاملا یکسان با آیفون 5s معرفی شد. اما نکته مهم و نقطه قوت این گوشی سخت‌افزار به‌روز و قدرتمند آن است.

مشخصات سخت‌افزاری این گوشی غیر از یکی دو مورد دقیقا برابر با آیفون 6s‌ است. جدیدترین آیفون اپل در روزهای اخیر در دفتر جی‌اس‌ام قرار داشت و بررسی تخصصی آیفون SE امروز در وب‌سایت جی‌اس‌ام منتشر شد. در این مدت ویدیویی از آنباکسینگ این گوشی تهیه کردیم که دیدن آن خالی از لطف نیست. در این ویدیو یک عدد آیفون SE را برای اولین بار از جعبه بیرون می‌آوریم و با محتویات جعبه و خود گوشی از نزدیک آشنا می‌شویم.

   1 اردیبهشت 1395
4 نظر
4.31
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری