تست همراه اول

سرویس خبر
18 دی 1394 ساعت 22:53
0 نظر

 

​CES 2016: بخواب، تمرین کن و غذا بخور!

آی بی ام (IBM) و آندر آرمور (Under Armour) در همکاری جدید خود سبک جدیدی از اپلیکیشن‌های سلامتی معرفی کردند.

یکی از جذابیت‌های نمایشگاه CES همکاری شرکت‌ها برای ارائه محصول است. در CES 2016 آی‌بی‌ام و آندر آرمور سیستم جدید و اپلیکیشن جدیدی عرضه کردند. این دو شرکت با هم تشکیل تیم داده‌اند تا اطلاعات آی‌بی‌ام واتسون را در اپلیکیشن سلامت و ورزش آندر آرمور، UA Record، نمایش دهند.
ایده اصلی این حرکت بدین شکل است که واتسون میزان فعالیت روزانه، خواب و غذای مصرفی را از شما دریافت می‌کند (البته اگر با آن به اشتراک بگذارید!) و شما را درون جامعه UA Record قرار می‌دهد و با سایر کاربران مقایسه می‌کند و به این ترتیب به‌نوعی شما را در فضایی رقابتی قرار می‌دهد.

 

 

واتسون با توجه به وضعیت آب‌و‌هوایی بهترین زمان و دمای هوا برای دویدن را به شما پیشنهاد می‌دهد!
اگر با اپلیکیشن سلامتی مایکروسافت (Microsoft Health) کار کرده باشید، با این نوع قابلیت‌ها آشنایید. آندر آرمور اپلیکیشن‌ها و محصولات بسیاری در حوزه سلامتی دارد و جامعه‌ای که ایجاد کرده براساس مجموع کاربران همه اپلیکیشن‌هاست. اگر به وضعیت جسمانی خود اهمیت زیادی می‌دهید و به‌صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنید، بهتر است یکی از این اپ‌ها را امتحان کنید. با کمک این اپ‌ها می‌توانید بهترین و بالاترین شرایط آمادگی را به دست آورید، چون همیشه وضعیت خود را زیرنظر دارید.

کمپانی‌های کوچک و بزرگ در نمایشگاه CES 2016 گرد هم جمع شده‌اند تا آخرین تولیدات خود را به‌رخ بکشند. بی‌ام‌و و فارادی طرح‌های خود را به معرض نمایش گذاشتند و کمپانی‌ای مثل آلکاتل با گوشی‌ها و تبلت‌های بسیار وارد بازار موبایل شد.

پوشش خبری CES 2016 را می‌توانید در صفحه اختصاصی اخبار نمایشگاه  CES 2016 در وب‌سایت جی‌اس‌ام مشاهده کنید.  18 دی 1394
1101 بازدید
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری