تست همراه اول

سرویس خبر
19 شهریور 1394 ساعت 21:00
15 نظر

حداقل باید تا آبان ماه منتظر بمانید

اندروید مارشمالو برای HTC One M8 هم عرضه می‌شود

گوگل و HTC اعلام کرده‌اند که موبایل HTC One M8 آپدیت‌های مربوط به ششمین نسخه از اندروید را دریافت خواهد کرد. تصمیمی که خبری خوشحال کننده برای صاحبان این اسمارت‌فون پرفروش و محبوب تایوانی‌ها خواهد بود.

شاید کمپانی HTC حال‌وروز بدی داشته باشد، ولی به نظر نمی‌رسد تایوانی‌ها پشتیبانی از پرچم‌داران خود را فراموش کرده باشند، به‌ویژه محصول پرفروشی مانند M8 که سود سرشاری برای کمپانی مذکور به ارمغان آورد. محبوبیت و موفقیت این محصول سطح توقعات از HTC را بسیار بالا برد؛ تا حدی که عرضه M9 هم نتوانست نظر کاربران را تغییر دهد.

درواقع می‌توان گفت مدل M9‌ محصولی شکست‌خورده و ناامیدکننده برای تولیدکنندگانش شد و بحران‌های HTC را شدیدتر کرد. ولی به نظر می‌رسد M8 همچنان خدشه‌ناپذیر است و هنوز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. دریافت نسخه ششم اندروید و رابط کاربری ویژه HTC Sense 8 نیز ممکن است تجربه بهتری از کار با این پرچم‌دار قدیمی برای کاربرانش به همراه بیاورد.

البته هنوز جدول زمانی مشخصی برای ارائه این به‌روزرسانی‌ها مشخص نشده است. به نظر می‌رسد باید منتظر معرفی نکسوس‌های جدید گوگل و منتشر شدن نسخه کامل اندروید جدید بمانیم، اما با توجه به روند‌ گذشته می‌توان حدس زد حداقل تا ماه‌های آبان و آذر سال‌ جاری آماده‌سازی اندروید برای این دستگاه‌ها به طول می‌انجامد.

 


 

منبع: Geeksnack  19 شهریور 1394
15 نظر
4.50
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری