تست همراه اول

سرویس خبر
10 مرداد 1394 ساعت 19:30
9 نظر

ظاهرا در آیفون 6s دیگر از لنز بیرون‌زده دوربین خبری نیست!

رندرهای جدید آیفون 6s از افزایش قطر آن خبر می‌دهند

هرچه بیشتر به ماه سپتامبر نزدیک می‌شویم، باید منتظر انتشار اخبار و شایعات بیشتری از آیفون‌های جدید اپل باشیم. حالا در جدیدترین تصاویر، رندرهایی از آیفون 6s و 6s Plus می‌بینیم که اطلاعات ارزشمندی در مورد آنها در اختیارمان می‌گذارند.

برای تماشای رندهای جدید و اطلاع از آخرین شایعات پیرامون آیفون‌های جدید آمادگی دارید؟

براساس آخرین تصاویر منتشرشده از رندهای آیفون 6s، که منابعی همچون uSwitchUK و OnLeaks فاش کرده‌اند، مشخص شده بدنه آیفون‌های جدید کمی قطورتر از آیفون‌های 6 و 6 Plus خواهد بود.

این تصاویر از تولیدکنندگان قاب برای این گوشی‌ها به بیرون درز پیدا کرده‌اند. معمولا تولیدکنندگان قاب و لوازم جانبی ماه‌ها قبل از ورود گوشی‌ها به بازار از ابعاد و مشخصات آنها باخبر می‌شوند تا بتوانند محصولات خود را برای زمان مناسب تولید و روانه بازار کنند. مهم‌ترین مشخصه‌ای که از این تصاویر برداشت می‌شود این است که اپل قطر آیفون 6s و 6s Plus را ۰.۲ میلی‌متر افزایش داده؛ بدین ترتیب قطر آیفون 6s از ۶.۹ میلی‌متر به ۷.۱ و قطر آیفون 6s Plus از ۷.۱ میلی‌متر به ۷.۳ میلی‌متر افزایش خواهد یافت.

 

 

طبق آنچه در تصاویر مشخص است، در آیفون 6s دیگر از لنز بیرون‌زده دوربین خبری نیست، اما ظاهرا همچنان این حلقه دور لنز دوربین در تصاویر مربوط به آیفون 6s Plus در سطحی بالاتر از گوشی وجود دارد. با این حساب می‌توان پیش‌بینی کرد شاید اپل برای آیفون 6s Plus دوربینی قوی‌تر و بهتر نسبت به آیفون 6s در نظر گرفته باشد.

جدا از مسئله لنز دوربین، افزایش قطر باعث بهبود مقاومت این گوشی‌ها در برابر فشار و خم شدن می‌شود. همان‌طور که حتما به یاد دارید، ابتدای ورود آیفون‌های 6 و 6 Plus به بازار شایعه‌هایی مبنی بر خم شدن آنها در برابر فشار منتشر شده بود که برخی از این شایعات به واقعیت نیز تبدیل شدند. اما حالا اپل نمی‌خواهد بگذارد این اتفاقات دوباره برای آیفون‌های جدید رخ دهد. استفاده از آلیاژی قوی‌تر در بدنه و همچنین افزایش قطر، راهکارهایی هستند که احتمالا اپل با آنها جلو تکرار این مشکل را خواهد گرفت.

در هر صورت تنها موردی که تاکنون در مورد پرچم‌داران بعدی اپل قطعی و مسلم است شباهت شکل ظاهری آنها به مدل‌های سال گذشته است. با توجه به سابقه اپل در ارائه آیفون‌های 3gs و 4s و 5s، دیگر یقین داریم که آیفون 6s نیز از طراحی کاملا مشابهی با آیفون 6 برخوردار است. استفاده از ویژگی فورس تاچ نیز یکی دیگر از شایعات قوی در مورد آیفون‌های بعدی اپل است. با توجه به استفاده از فورس تاچ در ترک‌پد مک‌بوک‌های جدید و همچنین اپل واچ، حالا تحلیلگران بازار، براساس شواهدی که به دست آمده، پیش‌بینی می‌کنند که فورس تاچ را در آیفون 6s و 6s Plus نیز شاهد خواهیم بود.

نظر شما درخصوص این اطلاعات چیست؟ آیا بیشتر شدن قطر آیفون‌های جدید را اقدامی مثبت می‌دانید یا فکر می‌کنید قطر فعلی آیفون 6 و 6 Plus به اندازه کافی جذاب و مفید است؟

منبع: technobuffalo  10 مرداد 1394
9 نظر
3.42
  12 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری