تست همراه اول

سرویس خبر
15 تیر 1394 ساعت 14:23
27 نظر

 

به‌روزرسانی اندروید 5.1.1 برای LG G2

اگرچه بسیاری از پرچمداران سال‌های گذشته فراموش شده‌اند و به‌روزرسانی برایشان منتشر نمی‌شود، خبرهایی به گوش می‌رسد که پرچمدار 2013 ال‌جی، G2، به‌زودی اندروید 5.1.1 را دریافت می‌کند.

اغلب گوشی‌هایی که پرچمداران گذشته برندها به شمار می‌روند، پس از این که دوره اوجشان را سپری کردند و پرچمدار جدیدی معرفی شد، معمولا دیگر به‌روزرسانی سیستم عامل را دریافت نمی‌کنند یا بسیار دیر دریافت می‌کنند. کاربران نیز اغلب از این موضوع ابراز نارضایتی می‌کنند. شرکت ال‌جی اما از جمله شرکت‌هایی است که در این زمینه عملکردی بهتر داشته، طوری که وقتی خبر انتشار اندروید 5.1.1 لالیپاپ آمد، تقریبا کاربران پرچمدار 2013 این شرکت مطمئن بودند این نسخه اندروید به دستشان می‌رسد. حالا خبرهایی به گوش می‌رسد مبنی بر این که LG G2 به‌روزرسانی اندروید 5.1.1 را در آینده نزدیک دریافت می‌کند.

منبعی که این خبر را منتشر کرده یکی از کارکنان بخش توسعه نرم‌افزاری ال‌جی است و گفته این به‌روزرسانی در دو-سه ماه آینده منتشر می‌شود. همچنین گفته شده در کنار این به‌روزرسانی، رابط کاربری جدید ال‌جی و برخی ویژگی‌هایی نیز دیده می‌شود که در پرچمدار جدید این شرکت، G4، به کار رفته است.

 

 

با توجه به جدیدتر بودن LG G3، بعید نیست به‌روزرسانی 5.1.1 اندروید اول به این گوشی برسد؛ پس جای تعجب نیست اگر در این باره فیلمی در یوتیوب منتشر شود یا خبرهایی به گوش برسد!. اگر شما هم از کاربران G2 هستید آیا برای دریافت این به‌روزرسانی انتظار می‌کشید؟

منبع: androidauthority  15 تیر 1394
27 نظر
4.52
  33 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری