تست همراه اول

سرویس خبر
10 خرداد 1394 ساعت 16:19
3 نظر

 

ویدیوی دوبله فارسی جی اس ام؛ مقایسه G Flex 2 با G Flex

جی اس ام: سری جی فلکس ال جی را می توان یکی از نوآوری های این شرکت کره ای در بازار تلفن های هوشمند دانست. گوشی هوشمندی که به میزان اندکی خمیدگی دارد اما این خمیدگی کاملا محسوس و جذاب است. هنگامی که G Flex در سال ۲۰۱۳ به بازار آمد توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

جی اس ام: سری جی فلکس ال جی را می توان یکی از نوآوری های این شرکت کره ای در بازار تلفن های هوشمند دانست. گوشی هوشمندی که به میزان اندکی خمیدگی دارد اما این خمیدگی کاملا محسوس و جذاب است. هنگامی که G Flex در سال ۲۰۱۳ به بازار آمد توجه بسیاری را به خود جلب کرد. چرا که اولین گوشی خمیده دنیا نام گرفته بود که می توانست در عین خمیده بودن، فشار زیادی را تحمل کند و صاف شود اما باز به حالت اولیه خود بازگردد. همچنین جنس درب پشتی این گوشی نیز از نوعی بود که در برابر خط و خش مقاومت بسیار خوبی نشان می داد و قابلیت ترمیم شوندگی خودکار داشت. بدین صورت که خط و خش های نه چندان عمیق روی آن ماندگار نبودند و بعد از مدتی محو می شدند.

 

 

هرچند که ال جی فروش قابل قبولی را برای G Flex تجربه نکرد اما تصمیم گرفت با گوشی G Flex 2 این سری را ادامه دهد. نسل دوم این گوشی از هر نظر نسبت به نسل اولیه پیشرفت دارد و از نظر اندازه نیز کوچکتر شده است. در این ویدئوی دوبله شده به زبان فارسی که در زیر با هم مشاهده می کنیم یک بررسی کامل از مشخصات فنی گرفته تا مشخصات ظاهری، بین این دو گوشی خمیده ال جی صورت گرفته است.

مقایسه کامل G Flex و G Flex 2 (دوبله به زبان فارسی)

   10 خرداد 1394
3 نظر
4.58
  12 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری