تست همراه اول

سرویس خبر
16 دی 1393 ساعت 13:01
31 نظر

 

CES 2015: سامسونگ از تلویزیون‌های SUHD خود رونمایی کرد

– جی اس ام: سامسونگ طبق عادت همیشه در نمایشگاه CES از جدیدترین تلویزیون‌ های خود و تکنولوژی های مرتبط با آن رونمایی می‌کند. امسال نیز سامسونگ در این زمینه با دست پر به وگاس آمده است. سامسونگ سال گذشته تلویزیون‌های UHD خود را به وگاس آورده بود و امسال با تکنولوژی جدید یعنی SUHD پا به میدان گذاشته است.

– جی اس ام: سامسونگ طبق عادت همیشه در نمایشگاه CES از جدیدترین تلویزیون‌ های خود و تکنولوژی های مرتبط با آن رونمایی می‌کند. امسال نیز سامسونگ در این زمینه با دست پر به وگاس آمده است. 

سامسونگ سال گذشته تلویزیون‌های UHD خود را به وگاس آورده بود و امسال با تکنولوژی جدید یعنی SUHD پا به میدان گذاشته است. تلویزیون‌های SUHD سامسونگ با وضوح تصویر 4K و به شکل خمیده در سه سری عرضه می‌ شوند. سری ‌های JS8500 و JS9000 و JS9500 که هر کدام در اندازه‌ های 48 تا 88 اینچ تولید خواهند شد. 

 

به گفته سامسونگ نیمه هادی‌ های نانو کریستال که در ساخت پنل این تلویزیون ‌ها بکار رفته کیفیت بی نظیری به تصویر آن ها بخشیده است. این مدل از تلویزیون ‌های سامسونگ رنگ‌ ها را تا 64 برابر بهتر و شفاف‌ تر از مدل‌ های دیگر نمایش می‌ دهند. همچنین با کمک مهندسی جدید این تلویزیون‌ ها، نور ساطع شده از صفحه آن تا 2.5 برابر بیشتر از تلویزیون ‌های معمولی موجود در بازار است.

اما باید از دید دیگری نیز به این تلویزیون ‌ها توجه کرد. مشکلی که دیگر تلویزیون‌ های 4K بازار نیز با آن دست و پنجه نرم می‌کنند قیمت بالا و عدم وجود محتوای کافی برای نمایش در آنهاست. هنوز محتوای 4K در بازار رسانه به اندازه کافی یافت نمی ‌شود و این تلویزیون‌ ها از نشان دادن تمام توان خود محروم هستند. شاید لازم باشد شرکت ‌های تولید کننده تلویزیون های 4K جنبشی برای افزایش محتوا برای محصولات برپا کنند. در هر صورت واضح است که این نمایش پر زرق و برق تا زمانی که به دست عموم کاربران نرسد سودی برای کمپانی ‌ها نخواهد داشت و موفقیت آنها را تضمین نمی‌کند

   16 دی 1393
19021 بازدید
31 نظر
4.00
  35 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری