سرویس خبر
5 آذر 1393 ساعت 11:59
95 نظر

 

کاربران از مشکل خط افتادن صفحه نمایش آیفون ۶ و ۶ پلاس گلایه دارند

– جی اس ام: آیفون ۶ و ۶ پلاس در روزهای اولیه عرضه خود اپل را با مشکل بزرگی به نام Bendgate مواجه کردند. کاربران زیادی از خم شدن آیفون جدید خود شکایت داشتند و اخبار و ویدئوهای زیادی در این باره منتشر شد که اپل را نیز مجبور به واکنش دربرابر آن کرد. حالا بعد از گذشت چند ماه از ظاهرا آیفون‌های ۶ و ۶ پلاس با مشکل جدیدی مواجه شده‌اند.

– جی اس ام: آیفون ۶ و ۶ پلاس در روزهای اولیه عرضه خود اپل را با مشکل بزرگی به نام Bendgate مواجه کردند. کاربران زیادی از خم شدن آیفون جدید خود شکایت داشتند و اخبار و ویدئوهای زیادی در این باره منتشر شد که اپل را نیز مجبور به واکنش دربرابر آن کرد.
حالا بعد از گذشت چند ماه از ظاهرا آیفون‌های ۶ و ۶ پلاس با مشکل جدیدی مواجه شده‌اند. در انجمن‌های پشتیبانی اپل موضوع‌های بسیاری ایجاد شده که در آن کاربران از اینکه صفحه نمایش آیفون ۶ و ۶ پلاس آنها ساده‌تر و سریع‌تر از آیفون‌های قبلی‌شان خط افتاده شاکی هستند. 
عده‌ای از آنها که پیش از این آیفون 4s و 5 داشته‌اند عنوان کرده‌اند که صفحه نمایش آیفون‌های قدیمی‌شان هنوز بعد از گذشت چند سال کمتر از آیفون جدیدشان خط افتاده است. یکی از کاربران که مستقیما این مشکل را با کارمندان بخش پشتیبانی اپل مطرح کرده بود از قول وی عنوان کرد اپل هیچ ضمانتی درخصوص حفظ ظاهر و زیبایی محصولات خود ندارد. 
 
 
با این تفاسیر توصیه می‌شود که همه کاربران آیفون ۶ و ۶ پلاس از محافظ صفحه نمایش برای آیفون خود استفاده کنند. اغلب کسانی که با مشکل خط افتادن صفحه مواجه شده‌اند، استفاده‌ای کاملا عادی و روزمره از آیفون خود داشته‌اند و آن را در معرض اجسام سخت و غیرعادی قرار نمی‌دادند. 
در این تاپیک‌ها از لبه‌های خمیده صفحه نمایش به عنوان قسمتی که بیشتر از بقیه نقاط در معرض خط افتادن قرار دارد یاد کرده‌اند. اپل در آیفون ۶ و ۶ پلاس از شیشه تقویت شده ion در صفحه نمایش استفاده کرد که در تبلیغات خود به مقاومت بالای آن اشاره کرده بود. 
منبع: appleinsider.com
 


  5 آذر 1393
95 نظر
3.88
  48 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری