تست همراه اول

سرویس خبر
3 مهر 1393 ساعت 11:32
114 نظر

 

به دنبال خم شدن آیفون 6 پلاس، آیا گوشی های دیگر در جیب خم نمی شوند؟ +عکس

: به نظر می رسد خم شدن آیفون 6 پلاس در جیب حالا به صدر خبرهای گوشی های موبایل رسیده است. بعد از انتشار ویدیویی از خم شدن این گوشی، عکس هایی دیگر توسط کاربران منتشر شد که نشان می داد آیفون 6 پلاس آن ها نیز در جیب خم شده است. اما آیا این اتفاق برای گوشی های دیگر نمی افتد؟

: به نظر می رسد خم شدن آیفون 6 پلاس در جیب حالا به صدر خبرهای گوشی های موبایل رسیده است. بعد از انتشار ویدیویی از خم شدن این گوشی، عکس هایی دیگر توسط کاربران منتشر شد که نشان می داد آیفون 6 پلاس آن ها نیز در جیب خم شده است. اما آیا این اتفاق برای گوشی های دیگر نمی افتد؟ 

 

 

به گزارش cultofmac این مشکل به نظر می رسد در گذشته نه تنها در محصولات قبلی اپل بلکه در محصولات سایر کمپانی ها نیز وجود داشته و کاربرانی که از جیب عقب خود برای نگهداری گوشی استفاده می کنند با این مشکل مواجه شده اند. در زیر مواردی از این دست را مشاهده می کنید: 

 

آیفون 5s: 

تعدادی از کاربران آیفون 5s در انجمن های مختلف پست هایی مبنی بر خم شدن آیفون خود منتشر کرده اند. این اتفاق سال گذشته افتاده و اکثر کاربران یک ویژگی مشترک داشتند. آن ها از جیب عقب خود برای نگهداری گوشی استفاده می کردند و بر روی آیفون خود نشسته بودند که نتیجه آن خم شدن گوشی بوده است. 

 

 

Galaxy S4: 

پلاستیکی بودن جنس بدنه گوشی های سامسونگ این مزیت را ایجاد می کند که بعد از خم شدن گوشی به حالت قبلی برگردد. اما به نظر می رسد پلاستیکی بودن جنس بدنه نتوانسته جلوی آسیب رسیدن به صفحه نمایش گوشی را بگیرد. یکی از کاربران انجمن XDA forum گفته است زمانی که این گوشی را در جیب جلوی شلوار خود قرار داده، بعد از رانندگی متوجه می شود که خطوط رنگی بر روی گوشی گلکسی اس 4 نقش بسته که دلیل آن فشار وارده بر روی صفحه نمایش آن بوده است. این کاربر گفته که همیشه از همین جیب برای نگهداری گوشی های موبایل خود استفاده می کرده و این اولین بار است چنین اتفاقی برای وی می افتد. 

 

 

سونی اکسپریا Z1: 

پرچمدار سابق سونی نیز بر اثر فشار در جیب خم شده و کاربران زیادی گزارش کرده اند که این گوشی در جیب آن ها خم شده است. 

 

 

آیفون 5:

به نظر می رسد آیفون 5 هم از مشکل خم شدن در امان نبوده و تعدادی از کاربران گزارش کرده اند زمانی که این گوشی را در جیب عقب خود قرار داده اند در مواردی این گوشی از ناحیه دکمه های تنظیم صدا خم شده است. 

 

 

BlackBerry Q10:

بلک بری نیز از داستان خم شدن گوشی در امان نمانده است. یکی از کاربران این گوشی گفته است که وی هیچوقت متوجه نشده در چه زمانی این گوشی خم شده اما بعد از دقت به آن متوجه شده که این گوشی خم شده است. 

 

 

HTC EVO:

این گوشی نیز به سرنوشت سایر گوشی ها دچار شده با این تفاوت که گویا با قرار گرفتن در جیب عقب و نشستن روی آن، به طور کامل خم شده و شکسته است. 

 

 

Oppo:

اما گوشی Oppo هم از گوشی هایی بوده که بر اثر فشار خم شده و حتی کاربری گزارش کرده که در ابتدا گوشی وی خم بوده است. 

 

 

 

اما این ها مجموعه ای از گوشی هایی بودند که در کنار آیفون 6 پلاس خم شده اند. هر چند که خم شدن آیفون 6 پلاس عیب بسیار بزرگی است اما به نظر می رسد تا حدی در مورد آن سیاه نمایی شده است. باید دید آیا اپل نسبت به این اتفاق واکنشی نشان می دهد؟ نظر شما چیست؟ 

   3 مهر 1393
114 نظر
4.07
  28 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری