سرویس خبر
2 مهر 1393 ساعت 10:52
73 نظر

 

آیا نوت 3 هم خم می شود؟ تست خم شدن نوت 3 +ویدیو

: امروز ویدیویی از آیفون 6 پلاس منتشر شد که نشان می داد این گوشی را می توان با دست خم کرد. این اتفاق برای آیفون جدید محسوب می شود زیرا این احتمال می رود که با قرار گرفتن آیفون در جیب ممکن است این گوشی خم شود. اما آیا رقیب مستقیم آیفون 6 پلاس یعنی نوت 3 هم با همین مشکل مواجه است؟

: امروز ویدیویی از آیفون 6 پلاس منتشر شد که نشان می داد این گوشی را می توان با دست خم کرد. این اتفاق بدی برای آیفون جدید محسوب می شود زیرا این احتمال می رود که با قرار گرفتن آیفون در جیب ممکن است این گوشی خم شود. اما آیا رقیب مستقیم آیفون 6 پلاس یعنی نوت 3 هم با همین مشکل مواجه است؟ 

فردی که اولین بار تست خم کردن آیفون 6 را بر روی اینترنت قرار داده و ما نیز آن را در گذاشتیم، حالا یک نوت 3 را مورد تست خود قرار داده و نتیجه جالبی حاصل شده است که در زیر ویدیوی آن را مشاهده می کنید: 

 

فیلم خم کردن نوت 3 : 

 

 

به نظر می رسد پلاستیکی بودن جنس بدنه نوت 3 در اینجا بهتر از فلزی بودن جنس بدنه آیفون 6 پلاس عمل کرده و عملا این گوشی با فشار زیاد خم نشد و موفق تر از آیفون 6 عمل کرد. نظر شما درباره این تست چیست؟ آیا این مشکل برای اپل تبدیل به یک معضل خواهد شد؟ 

   2 مهر 1393
73 نظر
4.50
  24 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری