جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
17 فروردین 1393 ساعت 14:09
224 نظر

 

گلکسی اس 5 وارد بازار ایران شد+قیمت

گلکسی اس 5 آخرین گوشی از خانواده مشهور گلکسی است که توسط سامسونگ در روز 5 اسفند به دنیای موبایل معرفی شد، این گوشی ویژگی‌های خاصی دارد که آن را از دیگر گوشی‌های هوشمند بازار متمایز می‌کند، سنسور ضربان قلب، صفحه نمایش بسیار با کیفیت، دوربین 16 مگاپیکسلی با قابلیت‌های جدید و سنسور اثر انگشت تنها چند مثال از امکانات بی شمار این گوشی هستند.

اما هدف ما از این خبر این است که به شما اطلاع بدهیم این گوشی به بازار ایران رسیده است، در حال حاضر گلکسی اس 5 به صورت غیر رسمی در بازار‌ ایران بدون گارانتی به فروش می‌رسد و از امروز فروش آن در فروشگاه‌های موبایلی آغاز شده است. اما همانطور که انتظار داشتیم در ابتدای ورود این گوشی به بازار، قیمت آن از چیزی که باید باشد بسیار بیشتر است.

گلکسی اس 5 بدون گارانتی در بازار با قیمت‌های متفاوتی عرضه شده است، در بعضی از فروشگاه‌ها قیمت این محصول جدید 2 میلیون و 400 هزار تومان و در بعضی دیگر از فروشگاه‌ها قیمت  2 میلیون و 800 هزار تومان است.

همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت گوشی بالا است و ثبات نیز ندارد، به همین خاطر اگر قصد خرید گوشی را دارید به شما توصیه می‌کنیم چند روزی را صبر کنید تا قیمت گوشی به قیمت واقعی آن رسیده و در تمام فروشگاه‌ها یکسان شود، در ضمن اینکه خبرهایی مبنی بر اینکه گلکسی اس 5 از فردا با گارانتی در بازارها با قیمت 2 میلیون و 650 هزار تومان ارائه خواهد شد نیز شنیده می شود، و این ارائه گوشی با گارانتی باعث خواهد شد که گوشی به قیمت واقعی خود که همان قیمت جهانی است نزدیک شود.  17 فروردین 1393
224 نظر
3.44
  108 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری