جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
5 اسفند 1392 ساعت 20:03
121 نظر

 

عکس و مشخصات گلکسی اس 5 به بیرون درز کرد

درست 2 ساعت مانده به مراسم گلکسی اس 5، عکس‌های این گوشی به همراه مشخصات آن به بیرون درز کرده است

درست 2 ساعت مانده به مراسم گلکسی اس 5، عکس‌های این گوشی به همراه مشخصات آن به بیرون درز کرده است. با وجود اینکه دیگر لینک منبع این عکس و مشخصات در دسترس نیست اما همان چند دقیقه مافی بود تا یک کاربر باهوش که از داخل یک متن لینک این منبع را به دست آورده بود همه چیز را ذخیره کند.

به گزارش جی اس ام، بر اساس این منبع صفحه نمایش گوشی 5 اینچ است که از نوع سوپر آمولد و کیفیت فول اچ دی دارد. دوربین گوشی 16 مگاپیکسل کیفیت دارد که برای هر عکس گرفتن به زمانی برابر تنها 0.3 ثانیه نیاز دارد. این دوربین می‌تواند با کیفیت 4K فیلمبرداری کند، این دوربین می‌تواند عکس را بگیرد و سپس بر روی آن فوکوس کنید.

فلاش این گوشی که در پشت آن در کنار دوربین قرار دارد این توانایی را دارد که ضربانقلب شما را اندازه گیری کند. سنسور اثر انگشت این گوشی در دکمه Home قرار دارد و برای شناسایی انگشت شما باید 8 بار انگشت خود را بر روی آن بکشید.

در نهایت این گوشی به ویژگی ضد آب و ضد گرد وغبار مجهز است و این بدان معنی است نسخه‌ای به نام Active را مانند گلکسی اس 4 نخواهیم دید.

از دیگر مشخصات می‌توان اندروید4.4 و پورت USB 3.0 را نام برد.

اگر این منبع درست باشد همانطور که مشاهده می کنید ظاهر گوشی تغییری نسبت به نسل قبل نداشته و دقیقا همان گوشی خواهد بود که نرم افزار آن بهبود داده شده است. نظر شما چیست آیا این گلکسی اس 5 است؟

عکس و مشخصات گلکسی اس 5

 

عکس و مشخصات گلکسی اس 5

 

 

Close window

 

 

عکس و مشخصات گلکسی اس 5

 

عکس و مشخصات گلکسی اس 5

 

عکس و مشخصات گلکسی اس 5

 

عکس و مشخصات گلکسی اس 5

 

عکس و مشخصات گلکسی اس 5

 

   5 اسفند 1392
121 نظر
2.93
  101 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری