جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
23 بهمن 1392 ساعت 11:40
146 نظر

 

حسگر اثر انگشت گلکسی اس 5 در داخل صفحه نمایش آن خواهد بود

حسگر اثر انگشت گلکسی اس 5 در گوشه صفحه نمایش قرار خواهد گرفت.

پیش از این گفته بودیم که احتمال وجود حسگر اثر انگشت در گوشی گلکسی اس 5 وجود دارد و همچنین اعلام کردیم که این حسگر به احتمال زیاد در داخل صفحه نمایش خواهد بود (بر خلاف آیفون که این حسگر تنها در دکمه آن وجود دارد)، اما امروز خبری متفاوت را شنیدیم.

به گزارش جی اس ام، به احتمال زیاد سنسور اثر انگشت گلکسی اس 5 تنها در یک نقطه از صفحه نمایش یعنی در گوشه پایین سمت راست و یا سمت چپ بر روی صفحه نمایش قرار خواهد داشت.

تفاوت این حسگر با آیفون در این است که این حسگر در داخل صفحه نمایش قرار گرفته است، درست مانند تعدادی از برنامه‌هایی که در گوگل پلی دیده‌ایم و تنها جنبه سرگرمی داشتند. "سامسونگ به علت اینکه قرار دادن حسگر اثر انگشت در تمام صفحه قیمت گوشی را بسیار گران خواهد کرد تصمیم گرفته تا این حسگر را تنها در یک منطقه خاص از صفحه نمایش بگنجاند" این جمله‌ای است که منبع خبر آن را اعلام کرده است.

منبع خبری همچنین اشاره می‌کند که در گلکسی اس 5 دیگر شاهد هیچ دکمه فیزیکی نخواهیم بود و در ضمن طراحی گوشی با 4 نسل قبلی تفاوت زیادی خواهد داشت و همچنین کلیدهای لمسی پایین گوشی سامسونگ به داخل صفحه نمایش منتقل شده‌اند (مانند گوشی‌های نکسوس).

منبع خبری اظهار کرده که شنیده‌هایش حاکی از این موضوع هستند که صفحه نمایش این گوشی لبه‌های بسیار نازکی خواهد داشت و فاصله صفحه نمایش با لبه‌های گوشی بسیار کم شده است، اما این موضوع دلیل بر این نیست که هیچ قابی اطراف صفحه نمایش نباشد و هنوز یک فریم در اطراف صفحه نمایش وجود دارد اما این فریم بسیار بسیار نازک خواهد بود. این موضوع باعث خواهد شد که صفحه نمایش بزرگ 5.25 اینچی گلکسی اس 5 در همان قاب گلکسی اس 4 جای بگیرد و اندازه گوشی تغییری نکند.

سامسونگ به احتمال قوی در روز 5 اسفند این گوشی را در مراسمی در نمایشگاه MWC معرفی خواهد کرد، نظر شما در مورد این حسگر اثر انگشت و دیگر مشخصات گلکسی اس 5 چیست؟

منبع: phonearena  23 بهمن 1392
146 نظر
3.98
  106 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری