خانهاخبار

پای آیفون 5 نیز به جنگ بین اپل و س…

پای آیفون 5 نیز به جنگ بین اپل و سامسونگ باز شد

۱۳۹۱/۷/۱۲

کمپانی سامسونگ گفته که به دنبال این است تا پای آیفون 5 را نیز به جنگی که در مورد حق ثبت اختراعات بین اپل و سامسونگ در جریان است باز کند.

 

به گزارش سامسونگ در روز دوشنبه در دادگاهی در کالیفرنیا مدارکی را ثبت کرده است که ادعا می‌کند گوشی جدید اپل یعنی آیفون 5، حداقل 8 حق ثبت اختراع سامسونگ را نقض کرده است.

 

این دو شرکت یعنی اپل و سامسونگ به شدت بر روی مبارزه برای برتری در بازارهای جهانی متمرکز شده‌اند که این منجر به پیگیری‌های قانونی دو شرکت در دادگاه‌های سراسر جهان شده است.

 

image

 

همچنین شرکت سامسونگ در بیانه‌ای در روز سه شنبه گفته که ما همیشه ترجیح داده‌ایم تا با محصولات نوآورانه خود به جای دادگاه، در بازار با رقیبان خود به رقابت بپردازیم، با این حال اپل همچنان مشغول اقدامات تهاجمی قانونی است که این امر باعث محدود شدن رقابت در بازار می‌شود.

 

به علاوه در این بیانه آمده است که سامسونگ چاره‌ای جز این نداشته که برای حفاظت از نوآوری‌ها و حقوق مالیکت معنوی خود اقدامات لازم را انجام دهد.

 

به نظر می‌رسد که جنگ این دو شرکت بزرگ گوشی‌ساز پایان ندارد،مشخص نیست که این‌بار کدامیک بر دیگری فائق خواهد آمد،شما چه فکر می‌کنید؟

 

منبع: Associated Press