سرویس نقد و بررسی تخصصی
5 مهر 1387 ساعت 01:07
0 نظر

 

SonyEricsson W550

با عجله ی فراوانی شرکت سونی اریکسون سعی کرد تا مدل S600 را با سری واکمن ترکیب کرده و مدل جدیدی را بر این اساس با نام W550 ارائه کند...

Sony Ericsson – W550

آنچه در بسته ی خریداری شده ی شما موجود می باشد :

-- گوشی موبایل

--هدست استریو

--نرم افزار اتصال و ارتباط

--Disc 2 Phone ( برنامه ای برای تبدیل CD های موسیقی به فایل های MP3 و فرستادن آن ها به گوشی )

--یک قاب اضافی

-- کابل اتصال

-- باتری

- شارژر

-- راهنمای مصرف کننده

با عجله ی فراوانی شرکت سونی اریکسون سعی کرد تا مدل S600 را با سری واکمن ترکیب کرده و مدل جدیدی را بر این اساس با نام W550 ارائه کند . تفاوت های این دو گوشی حقیقتاً بسیار کم می باشد که تنها یک حافظه 256 مگابایتی و یک قاب نارنجی رنگ  به آن افزوده شده است. در واقع ورود واکمن و ترکیب آن ، ایجاد مدل های جدیدی را پایه گذاری کرده است .

و در نتیجه مصرف کنندگان محصولی جالب تر را با همان قیمت می توانستند خریداری کنند و یک کارت 256 مگابایتی اجازه استفاده از دستگاه به عنوان MP3 Player را می دهد ، قسمت پخش کننده همانند گوشی W800است که در W800 ساختار گوشی شبیه به K750 می باشد.  

همچنین کابل مخصوصی برای اتصال هدفون های معمولی به گوشی موجود می باشد که در واقع نقش تبدیل را ایفا می کند و هیچ تغییر در کیفیت صوتی ایجاد نمی کند ، شما قابلیت استفاده از Disc 2 Phone را دارید که موسیقی های موجود روی CD را به گوشی منتقل می کند و برنامه آن نیز به صورت رایگان در سایت شرکت موجود بوده و به راحتی بر روی K750 نیز اجرا می گردد .

و در نهایت :

بازار سعی دارد که قیمت این گوشی همسان با K750 باقی بماند ولی مطئناً با آمدن مدل های جدیدتر این قیمت دچار کاهش  خواهد شد . به هر حال اگر توضیح بیشتری درباره این گوشی می خواهید ، می توانید مقاله مربوط به S600 را مطالعه نمائید .  5 مهر 1387
0 نظر
1.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری