تست همراه اول

سرویس خبر
21 فروردین 1391 ساعت 12:38
6 نظر

 

واکنش عجیب کاربران آیفون به عرضه یکی از اپلیکیشن های اختصاصی iOS برای اندروید

گروه خبری GSM: همان طور که می‌دانید به تازگی نسخه ..

گروه خبری GSM: همان طور که می‌دانید به تازگی نسخه اندریود اپلیکیشن محبوب اشتراک عکس اینستاگرام منتشر شده است، نسخه اندروید این اپلیکیشن با استقبال بسیار زیاد مواجه شد، طوری که در عرض ۲۴ ساعت، یک میلیون بار دانلود شد.

اما وارد شدن خیل اندرویدی‌ها به جامعه مجازی که پیش از آن در انحصار اپلی‌ها، از سوی گروهی از کاربران آی‌فون اصلا بازتاب خوبی نداشت، آنها در شبکه‌های اجتماعی زبان به شکوه گشوند و شکایت می‌کردند که اپ اینستاگرام دیگر اختصاص به آنها ندارد.

به گزارش یک پزشک، تحلیل این بازتاب‌ها نشان می‌دهد که گوشی‌های هوشمند، دیگر بخشی از هویت ما را تشکیل می‌دهند. در زندگی‌ای که پر از گجت شده است، گوشی‌ها شیوه‌ای برای سازمان دادن جوامع جدا از هم هستند.

اعضای هر یک از این گروه‌ها، به اعضای گروه دیگر، برچسب «دیگران» می‌زنند و این بار فناوری، شیوه‌ای برای تعریف «ما» شده است.

اما انتشار نسخه اندروید اینستاگرام، خبر خوبی برای رقبای iOS این اپ بود، یکی از اپلیکیشن‌هایی که کمال استفاده را برد، اپلیکیشن PicYou بود که از جهات زیادی عملکردی شبیه اینستاگرام دارد.تنها ۴ روز پس از انتشار نسخه اندروید اینستاگرام، اپ مزبور، ۱۲۵ هزار بار دانلود شد. جالب است که این اپلیکیشن پیش از این هر روز به طور متوسط هزار تا ۴ هزار بار دانلود می‌شد!

این مطلب نشان می‌دهد که بعضی از کاربران آی‌فون در حال تحریم اینستاگرام و آغوش گشودن برای اپ‌های رقیبی هستند که تنها نسخه iOS دارند. کمتر کسی چنین عکس‌العملی را پیشبینی می‌کرد.


  21 فروردین 1391
6 نظر
3.53
  64 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری