تست همراه اول

سرویس خبر
20 مهر 1390 ساعت 10:46
11 نظر

 

نخستین تصویر رسمی منتشر شده از اولین گوشی ویندوز فون نوکیا

گروه خبری GSM: در حالی که تنها دو هفته به برگزاری ..

گروه خبری GSM: در حالی که تنها دو هفته به برگزاری همایش  Nokia World باقی مانده است تا نوکیا نخستین گوشی‌های هوشمند خود مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون را به نمایش بگذارد، نخستین تصاویر رسمی از این گوشی‌ها منتشر شد.به گزارش ایستنا، گوشی هوشمند Nokia 800 به عنوان یکی از نخستین محصولات نوکیا مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون که پیش‌تر با نام Lumia معرفی شده بود هم‌اکنون روی اینترنتی منتشر شده و از سوی مقامات این شرکت تایید شده است که این محصول یکی از گوشی‌های هوشمندی خواهد بود که در همایش Nokia World معرفی می‌شود.

بر اساس شایعاتی که از قبل منتشر شده  است می‌توان این تصاویر را مربوط  به نسخه نهایی اولین گوشی هوشمند نوکیا مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون 7 دانست. در تبلیغات منتشر شده  نیز گوشی هوشمندی با نام Nokia Sun معرفی شده است که پیش از این اخباری با نام Nokia Sea Ray در مورد آن منتشر شده بود. همچنین قرار بود Sea Ray نوکیا با ظاهری شبیه N9 نوکیا وارد بازار شود.

این طور  که گفته می‌شود گوشی هوشمند Sun نمایشگر لمسی 3.7 اینچی از نوع AMOLED و با کیفیت WVGA دارد و مبتنی بر سیستم‌عامل Windows Phone Mango ساخته شده است. این گوشی هوشمند پردازنده 1.4 گیگاهرتزی را همراه با 16 گیگابایت حافظه داخلی در خود جا داده است.


  20 مهر 1390
11 نظر
3.51
  63 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری