سرویس خبر
6 مهر 1390 ساعت 10:10
23 نظر

 

اعلامیه رسمی اپل درباره کنفرانس معرفی آیفون 5 و پوشش خبری زنده جی اس ام از این مراسم

گروه خبری GSM : سرانجام، بعد از مدتها ..

گروه خبری GSM  : سرانجام، بعد از مدتها حدس و گمان درباره تاریخ معرفی آیفون 5، اپل به طور رسمی و از طریق ارسال دعوتنامه شرکت در کنفرانس، 4 اکتبر، مصادف با 12 مهر ماه را زمان معرفی رسمی محصول آینده خود معرفی کرد.طی چند هفته گذشته، شایعات درباره آیفون 5 به اوج خود رسیده بودند. برخی گزارشات حکایت از بکارگیری دوربین 8 مگاپیکسلی در این تلفن همراه دارند و برخی بدنه آن را آلومینیومی می دانند. تعداد بسیاری از شایعات نیز به این موضوع اشاره می کنند که اپل دو ورژن مختلف از این تلفن معرفی خواهد کرد که احتمالا یکی شبیه آیفون 4 خواهد بود و دیگری نسخه کاملا جدیدی از آیفون و به احتمال با صفحه نمایشی بزرگتر خواهد بود.

بزرگترین تغییری که در این کنفرانس، نسبت به کنفرانس های پیشین اپل به نظر می رسد این است که اینبار و بر خلاف روند مرسوم سالهای گذشته، تیم کوک ، مدیر عامل جدید اپل کسی است که آیفون 5 را معرفی خواهد کرد.

آنچه که مسلم است، این کنفرانس، توجه تمامی علاقه مندان به تکنولوژی و حتی رقبا را به سمت خود جلب کرده است. چیزی در حدود یک سال و نیم از معرفی آیفون 4 می گذرد و همین امر، انتظارات از اپل را بیشتر کرده است. آنچه که مسلم است این است که نوآوری و پشتیبانی نرم افزاری درباره محصولات اپل، حرف اول را می زنند و قدرت سخت افزاری، قیمت و .. در درجات بعدی اهمیت قرار می گیرند. بهتر است تنها یک هفته دیگر منتظر بمانیم و ببینیم که تلفن همراهی که اپل، برای رقابت با رقبای سرسخت اش در یک سال آینده معرفی می کند چه خواهد بود!

شما می توانید جزئیات کامل این کنفرانس را برای اولین بار در سایت جی اس ام، به طور زنده و همزمان با اجرای آن پیگیری کنید. اطلاعات بیشتر در این باره، بزودی توسط منتشر خواهد شد.  6 مهر 1390
23 نظر
3.51
  215 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری