سرویس خبر
13 اردیبهشت 1402 ساعت 17:10
0 نظر

 

تصاویری از پیکسل بادز A در رنگ آبی آسمانی منتشر شدند

در امروز شاهد انتشار تصاویری از ایرفون‌های بی‌سیم پیکسل بادز A گوگل در یک رنگ جدید هستیم.

شرکت گوگل در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱، از ایرفون‌های بی‌سیم پیکسل بادز A در رنگ‌های سفید و سبز رونمایی کرده و نسخه مشکی-رنگ آنها نیز در ماه اکتبر سال ۲۰۲۲ روانه بازار شدند. اکنون نیز به نظر رسیده که این شرکت قصد عرضه ایرفون‌های مقرون به صرفه خود در رنگ جدیدی را دارد.


 

بلاگ آلمانی «WinFuture» به تازگی تصاویری را از این ایرفون‌ها در رنگ‌ آبی آسمانی منتشر کرده که شباهت زیادی به نسخه آبی رنگ گوشی میان رده پیکسل 7a دارند. نسخه آبی-رنگ این ایرفون‌ها، از نظر سخت افزاری تفاوتی با نمونه‌های دیگر آن نداشته و تنها شاهد عرضه پیکسل بادز A در رنگ جدیدی خواهیم بود.

به ادعای منبع این تصاویر، پیکسل بادز A در رنگ آبی آسمانی قیمت ۹۹ یورو را داشته و پس از معرفی آن طی رویداد گوگل I/O 2023 در روز ۱۰ مه (۲۰ اردیبهشت)، روانه بازار خواهد شد. گوگل به احتمال زیاد در رویداد ذکر شده، از گوشی میان رده پیکسل 7a و نخستین گوشی تاشو خود یا همان پیکسل فولد نیز رونمایی ‌می‌کند.

 

درباره رنگ جدید گوگل پیکسل بادز A چه فکر می‌کنید؟ آیا رنگ آبی آسمانی به کار رفته توسط گوگل در این ایرفون و همچنین گوشی میان رده پیکسل 7a را می‌پسندید؟  13 اردیبهشت 1402
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری