تست همراه اول

سرویس خبر
22 اسفند 1400 ساعت 14:15
0 نظر

 

سری شیائومی ردمی K50 نخستین گوشی‌های عرضه شده با بلوتوث 5.3 و کُدِک صوتی LC3 خواهند بود

شرکت شیائومی به تازگی اعلام کرده که سری گوشی‌های ردمی K50، نخستین محصولات عرضه شده به همراه بلوتوث نسخه 5.3 و کُدِک صوتی LC3 خواهند بود.

شرکت شیائومی در این چند وقت‌ اخیر، مطالب بسیاری را درباره سری گوشی‌های جدید خود یا همان ردمی K50 منتشر کرده است و حالا، دیگر چیز زیادی باقی نمانده که در مورد این گوشی‌ها ندانیم. جدیدترین تیزر‌های منتشر شده توسط این شرکت، به اتصالات این گوشی اشاره می‌کنند.


 

در این تیزر‌ها، متوجه این امر می‌شویم که سری شیائومی ردمی K50، نخستین گوشی‌های عرضه شده با بلوتوث نسخه 5.3 خواهند بود که تاخیر در عملکرد و مصرف انرژی کمتری داشته و برد آن نیز بیشتر است. این گوشی‌ها همچنین از کُدِک صوتی LC3 پشتیبانی می‌کنند که در سال‌های آینده، کاربرد فراوانی خواهد داشت. این کُدِک با استاندارد بلوتوث 5.2 و بالاتر کار می‌کند و کیفیت صدای استریم شده را افزایش می‌دهد.

در کنار ویژگی‌های ذکر شده، گوشی‌های این سری دارای GPS با فرکانس دوگانه و همچنین خروجی اینفرارد یا مادون فرمز هستند که امکان کنترل وسایل خانگی را فراهم می‌سازد. خروجی مادون قرمز یا همان IR Blaster، در بین اکثر گوشی‌های شیائومی دیده شده و حضور آن در این سری، اصلا دور از انتظار نیست.


 

سری شیائومی ردمی K50 قرار است در روز ۱۷ مارس (۲۶ اسفند) روانه بازار شوند. درباره این گوشی‌ها چه می‌اندیشید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.   22 اسفند 1400
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری