تست همراه اول

سرویس خبر
24 دی 1400 ساعت 11:15
0 نظر

 

جدیدترین گزارش‌های منتشر شده دوربین 48 مگاپیکسلی آیفون 14 پرو را تایید می‌کنند

این تغییر رزولوشن دوربین سری آیفون برای سومین بار از زمان آیفون 4 است!

اخیرا گزارش‌هایی منتشر شده است مبنی بر اینکه آیفون 14 پرو همراه با دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه خواهد شد. برای مثال، مینگ چی کو، تحلیلگر و کارشناس محصولات اپل، نیز ادعا کرده است که آیفون 14 پرو از دوربین 48 مگاپیکسلی بهره خواهد برد و دیگر خبری از سنسور 12 مگاپیکسلی نخواهد بود. حالا امروز گزارشی نیز منتشر شده است که اشاره به دوربین 48 مگاپیکسلی آیفون 14 پرو می‌کند و گزارش‌های قبلی را تایید می‌کند تا این شایعه به تدریج به تبدیل به واقعیت شود.


 

اگر این ادعای دوربین 48 مگاپیکسلی آیفون 14 پرو به حقیقت بپیوندد، این برای سومین بار است که اپل رزولوشن دوربین اصلی سری آیفون را افزایش می‌دهد. در همین راستا، اپل رزولوشن دوربین 5 مگاپیکسلی آیفون 4 را به دوربین 8 مگاپیکسلی در آیفون 4s بدل کرد و دوربین 8 مگاپیکسلی آیفون 6 را کنار گذاشت و آن را با دوربین 12 مگاپیکسلی در آیفون 6s جایگزین کرد و حالا نوبت به سری آیفون 14 رسیده است.

به نظر می‌رسد افزایش رزولوشن دوربین آیفون 14 پرو به دلیل مجهز کردن سری پرو آیفون 14 پرو به قابلیت فیلم‌برداری 8K باشد. همچنین با افزایش رزولوشن دوربین، می‌توان تصاویر پرتره و یا منظره باکیفیتی ثبت کرد چرا که این تصاویر می‌توانند مگاپیکسل‌های بیشتری را استفاده کنند.


 

همچنین شایان ذکر است که مینگ چی کو اعلام کرده است سری آیفون 15 در سال 2023 از لنز پریسکوپی بهره خواهد برد که آن را می‌توان تحولی در دوربین سری آیفون دانست.

در نهایت باید اشاره کرد که جدا از دوربین 48 مگاپیکسلی، گزارش‌های دیگری نیز اذعان داشته‌اند که اپل برای سری آیفون 14 طراحی ناچ را کنار خواهد گذاشت و آن را به ناچ حفره یا کپسولی را برای دوربین سلفی مجهز خواهد کرد و فیس آیدی نیز به زیر نمایشگر منتقل خواهد شد.   24 دی 1400
0 نظر
3.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری