تست همراه اول

سرویس خبر
23 دی 1400 ساعت 11:30
0 نظر

 

تصاویری واقعی از سری تبلت‌های گلکسی تب اس 8 منتشر شدند

مدتی قبل، شاهد لو رفتن قیمت سری تبلت‌های گلکسی تب اس 8 سامسونگ بودیم و حالا نیز با انتشار عکس‌هایی واقعی از این تبلت‌ها، به نظر می‌رسد که چیزی تا زمان معرفی آنها باقی نمانده است.

مدتی قبل، شاهد لو رفتن قیمت‌گذاری سری تبلت‌های گلکسی تب اس 8 سامسونگ بودیم و حالا نیز با انتشار عکس‌هایی واقعی از این سری، به نظر می‌رسد که تاریخ عرضه این محصولات بسیار نزدیک است. شرکت سامسونگ هنوز به صورت رسمی، تاریخ رونمایی از سری گلکسی تب اس 8 را تایید نکرده است.


 

در عکس‌های منتشر شده، شاهد هر سه عضو این خانواده هستیم که گلکسی تب اس 8، گلکسی تب اس 8 پلاس و گلکسی تب اس 8 الترا نام دارند. این تصاویر، با صفحه خاموش گرفته شده و به جز ابعاد این تبلت‌ها، جزئیات بیشتری را در اختیار ما قرار نمی‌دهند. اما با توجه به انتشار این عکس‌ها که به احتمال زیاد، مربوط به پروسه اخذ گواهی‌های لازم برای عرضه این محصولات هستند؛ احتمالا زمان زیادی تا تاریخ رونمایی از این سری باقی نمانده است.


 

در این بین، یک افشاگر نیز مطلبی را درباره این تبلت‌ها توییت کرده که به پشتیبانی از قلم اس پن EJ-PT870 توسط آنها اشاره می‌کند. از این قلم در نسل پیشین این تبلت‌ها، یا همان سری گلکسی تب اس 7 نیز پشتیبانی می‌شد و به نظر می‌رسد که این استایلس، از نظر سخت افزاری تغییری نکرده است.

با استناد به شایعاتی که تا به حال منتشر شده‌اند، مدل معمولی در این خانواده دارای نمایشگری ۱۱ خواهد بود؛ مدل پلاس با نمایشگری ۱۲ اینچی روانه بازار شده و در نهایت، مدل الترا نمایشگری ۱۴.۶ اینچی را به همراه دارد. همه نسخه‌های این تبلت به همراه چیپست پرچمدار کوالکام اسنپدراگون 8 نسل اول روانه بازار می‌شوند؛ اما تنها نسخه الترا دارای نمایشگری به همراه ناچ است.


 

درباره عکس‌های منتشر شده از سری تبلت‌های سامسونگ گلکسی تب اس 8 چه می‌اندیشید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.  23 دی 1400
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری