تست همراه اول

سرویس خبر
24 مهر 1399 ساعت 16:26
0 نظر

 

قیمت EarPod‌های سیمی اپل کاهش پیدا کرد

خانواده آیفون 12 اپل به صورت رسمی معرفی شد.

اگر پیگیر اخبار دنیای تکنولوژی باشید، مطمئنا می‌دانید که در رویداد اپل، کوپرتینویی‌ها از آیفون‌های 2020 رونمایی کردند. در این محصول برای نخستین بار، شاهد حذف هدفون‌های سیمی و آداپتور شارژر از درون جعبه آیفون‌ها هستیم. به این ترتیب هر یک از مدل‌های آیفون 12 در جعبه خود، هدفون و آداپتور شارژر را همراه نداشته و کاربران برای بهره مندی از آن‌ها، باید این وسایل را به صورت جداگانه خریداری نمایند. به این ترتیب در جعبه محصولات جدید اپل، تنها آیفون به همراه کابل شارژ دیده می‌شود.


 

اپل برای هضم آسان‌تر این اتفاق، تصمیم گرفته تا قیمت هدفون‌های سیمی خود را کاهش داده و به این ترتیب برای خرید آن به جای 29 دلار، باید 19 دلار پرداخت نمایید.

اگر هم اینک به وب سایت اپل رفته و قصد خرید EarPod سیمی این شرکت را داشته باشید، مشاهده می‌کنید که به جای 29 دلار، مبلغ 19 دلار درج شده است و به این ترتیب، ده دلار به نفع شخص خریدار خواهد بود. همچنین برای خرید آداپتور شارژر 18 واتی که درون جعبه آیفون‌های 2019 شاهد آن بودیم، نیز دیگر هزینه 29 دلاری برای خریداران در نظر گرفته نشده و باز هم قیمت این قطعه سخت‌افزاری 10 دلار کاهش یافته و به 19 دلار رسیده است. به این ترتیب هدفون سیمی و آداپتور شارژر حذف شده از جعبه خانواده آیفون 12، مجموعا به جای 58 دلار، 38 دلار برای شما آب می‌خورد.


 

همچنین باید بدانید که اگر قصد خرید هر یک از مدل‌های آیفون 12را نداشته و بخواهید تا هدفون سیمی یا شارژر آداپتور را به صورت جداگانه همراه با آیفون SE 2020، آیفون 11 یا آيفون 10R سفارش دهید، تخفیف یاد شده برای شما در نظر گرفته نخواهد شد. چرا که این محصولات به همراه آیفون‌های یاد شده عرضه شده و درون جعبه آن‌ها قرار گرفته است.

اهالی کوپرتینو اعلام کرده‌اند که به دلیل حذف هدفون و آداپتور شارژر از جعبه آیفون‌های 2020، بسته بندی این محصول حدودا 70 درصد کوچکتر شده و در نتیجه، محیط زیست سالم‌تری را به این ترتیب شاهد خواهیم بود.


 

استراتژی و سیستم بازاریابی اپل در این زمینه بسیار هوشمندانه است. چرا که کاهش ده دلاری هدفون سیمی و آداپتور شارژر، باعث می‌شود تا شرایط جدید، یعنی حذف این دو گزینه از جعبه آیفون‌های 2020 با سختی و احساس ناراحتی کمتری برای کاربران همراه باشد. برخی گزارشات نیز حاکی از آن است که اپل، چنین تکنیکی را برای افزایش فروش ایرپادهای خود اتخاذ کرده است. البته این محصول در حال حاضر، از میزان فروش بالایی برخوردار بوده و به این ترتیب کوپرتینویی‌ها می‌خواهند تا آمار فروش آن را بیش از پیش افزایش دهند.  24 مهر 1399
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری