جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
13 مرداد 1399 ساعت 23:21
1 نظر

 

شیائومی 21 مرداد رویدادی مجازی برگزار می‌کند؛ منتظر Mi 10 Pro Plus باشیم؟

طبق اعلام رسمی شرکت شیائومی، این شرکت در تاریخ 21 مرداد، مصادف با دهمین سالگرد تاسیس کمپانی، رویدادی برگزار خواهد کرد که می‌تواند میزبان می 10 پرو پلاس باشد.

با نزدیک شدن شیائومی به دهمین سالگرد تاسیس این شرکت، حالا اعلام شده که آن‌ها می‌خواهند در تاریخ ۱۱ اوت مصادف با ۲۱ مرداد رویدادی برگزار کنند. این رویداد احتمالا میزبان چند محصول شاخص و تلفن هوشمند جدید خواهد بود و حتی ممکن است Mi 10 Pro Plus را ببینیم.

این غول بزرگ چینی اخیرا تیزری از این مراسم را منتشر کرده بود. در این رویداد مجازی، مدیرعامل شیائومی، لی جون، به گذشته، حال و آینده این شرکت نگاه می‌کند و از چند دستگاه جدید رونمایی خواهد کرد. طبق اعلام افشاگر وب‌سایت ویبو، Digital chat station، شیائومی در این مراسم از چند موبایل جدید و چند محصول تازه پرده برمی‌دارد.

متاسفانه در حال حاضر مشخص نیست که شیائومی دقیقا چه برنامه‌ای دارد. ولی افشاگر یادشده متذکر می‌شود که می ۱۰ پرو پلاس به این مراسم خواهد آمد. اگر با این دستگاه آشنا نیستید باید به شما بگوییم که می ۱۰ پرو پلاس جدیدترین و قدرتمندترین پرچمدار شیائومی خواهد بود که مدت‌هاست منتظر آن هستیم. با این حال، هنوز نمی‌توانیم از چیزی مطمئن باشیم و باید منتظر بمانیم.  13 مرداد 1399
1 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری