جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
19 تیر 1399 ساعت 12:42
0 نظر

 

رقیب گلکسی زد فلیپ توسط هوآوی تولید می‌شود

اخبار جدید حاکی از آن است که هوآوی در حال ساخت محصولی جدید است.

کمپانی چینی هوآوی از سال گذشته، در فکر طراحی و تولید محصولی برای رقابت با Galaxy Z Flip بوده است و ظاهرا بر اساس اخبار جدید، باید منتظر رونمایی از این محصول در سال جاری را داشته باشیم.

طبق پتنت‌هایی که جدیدا توسط هوآوی ثبت شده و وب سایت TigerMobile آن ها را منتشر کرده است، شاهد گوشی هوشمندی مانند گلکسی زد فلیپ هستیم.

این پتنت در ماه آگوست سال گذشته میلادی (2019) در موسسه CNIPA کشور چین به ثبت رسیده و روز گذشته توانسته تأییدیه مربوطه را دریافت نماید.


 

در این پتنت شاهد محصولی هستیم که از قسمت وسط خم شده و در پشت بدنه، دوربین دوگانه را می‌بینیم که به صورت چینش عمودی قرار گرفته است. در قسمت جلو و در بالای نمایشگر، شاهد بریدگی صفحه نمایش (ناچ) هستیم، اما محل قرارگیری دوربین سلفی دقیقا مشخص نیست. همان طور که اشاره شد، مانند گلکسی زد فلیپ سامسونگ، این محصول نیز دارای لولایی افقی در وسط بدنه است که محل چرخش و خم شدن نمایشگر می‌باشد.

بر اساس اطلاعیه‌ای که توسط مختصصان حوزه صنعت در اختیار رسانه‌های خبری قرار گرفته، شرکت هوآوی به تازگی قراردادی با تولید کنندگان شیشه‌های فوق نازک به امضاء رسانده و به نظر می‌رسد که مراحل طراحی و ساخت گوشی هوشمند با نمایشگر منعطف در حال انجام است.

از طرف دیگر مسئولان وب سایت LetsGoDigital به تازگی مدارکی دال بر برندی جدید با نام Mate V را که توسط هوآوی به ثبت رسیده، رویت کرده‌اند. اما هنوز مشخص نیست که این نام به یک تلفن هوشمند وابسته است، یا پای محصولی دیگر در میان است. اما از آن جا که اسم‌هایی مانند Mate X و Mate S پیش‌تر توسط هوآوی به کار رفته، به نظر می‌رسد که Mate V نیز به محصولی پرچمدار و بالا رده تعلق پیدا می‌کند.


 

به نظر شما Mate V نام محصولی است که برای رقابت با گلکسی زد فلیپ ساخته می‌شود، یا باید انتظار محصولی دیگر با این نام را داشته باشیم؟  19 تیر 1399
0 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری