سرویس خبر
17 خرداد 1399 ساعت 12:09
0 نظر

 

اپل مدیر اجرایی آمازون را استخدام کرد

اپل جیمز دلورنزو، مدیر اجرایی ویدیویی آمازون را برای هدایت بخش ورزشی اپل تی وی پلاس استخدام کرد

ساکنین کوپرتینو به منظور ارتقای سرویس ویدویی خود، به استخدام افراد حرفه‌ای در این زمینه روی آورده‌اند. در آخرین اقدام، اپل James DeLorenzo که از سال ۲۰۱۶ مدیر اجرایی بخش ورزشی آمازون را برعهده داشته است، به استخدام خود درآورده است. James DeLorenzo همچنین معاون ارشد Audible؛ از زیر مجموعه‌های آمازون که روی کتاب‌های صوتی و داستان گویی متمرکز است، نیز بوده است. دلورنزو برای هدایت پروژه‌های مربوط به ورزش اپل تی وی همکاری خواهد کرد. این گزارش اخبار قبلی مبنی بر سرمایه‌گذاری اپل روی سرویس‌های زنده ورزشی برای سرویس ویدیویی خود را تایید می‌کند.

در گزارش دیگری از Sport Business Daily ذکر شده که اهالی کوپرتینو علاقمند به مذاکره با Pac-12 Conference؛ برای معاملات حقوق رسانه‌ای که از سال ۲۰۲۴ شروع می‌شود، است. جای خالی رویدادهای ورزشی؛ به دلیل قوانین حق پخش کابلی، در بسیاری از سرویس‌های ویدیویی دیده می‌شود، اما اپل قصد دارد برای مشترکان خود سرویس زنده‌ی رویدادهای ورزشی را به +Apple TV بیاورد. در حال حاضر، اپل تی وی پلاس مجموعه‌ای از فیلم و سریال‌ها را؛ که خود تولید کرده و یا حق پخش آن‌ها را خریداری کرده، در اختیار مشترکان قرار می‌دهد. رویداد‌های ورزشی یکی از عوامل تمایز سرویس ویدیویی اپل در برابر رقبا خواهد بود چراکه پلت‌فرم ویدیویی اپل در مقایسه با سایر سرویس‌ها از مجموعه‌ی محدودتری برخوردار است. 

اپل هنوز در مورد استخدام  James DeLorenzo یا پروژه‌های رویداد ورزشی سرویس +Apple TV، اظهار نظر نکرده است.  17 خرداد 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری