تست همراه اول

سرویس خبر
12 اسفند 1398 ساعت 17:38
0 نظر

 

ویروس کرونا، خط تولید لنز آیفون‌های 2020 را تعطیل کرد!

کمپانی LG Innotek که به عنوان تولید کننده لنز دوربین آیفون‌ها شناخته می‌شود، درب کارخانه خود را به دلیل ویروس کرونا بست!

ماژول دوربین آیفون‌ها چندی است که توسط کمپانی LG Innotek تولید می‌شود. به گزارش رویترز و آن طور که امروز در رسانه‌های خبری مطرح شده است، شرکت یاد شده، درب یکی از کارخانه‌های خود را به دلیل شیوع و تهدیدات ویروس کرونا بست. چنین اتفاقی به خاطر مثبت اعلام شدن نتایج آزمایش برخی افراد در شهر گومی کره جنوبی رخ داده است.

از طرف دیگر، کمپانی سامسونگ نیز به دلیل مبتلا شدن یکی از کارمندان خود به ویروس کرونا، مجبور شده است تا درب یکی از کارخانه‌های خود در شهر Gumi کره جنوبی را ببندد.

تیم کوک؛ مدیر عامل شرکت اپل چندی پیش در مصاحبه‌ای با فاکس بیزنس، به این موضوع اشاره کرد که روند تولید آیفون‌ها به زودی به حالت نرمال خود باز خواهد گشت. او در ادامه اظهارات خود متذکر شد کرد که مسئولان کشور چین موفق شده‌اند تا ویروس کرونا را تحت کنترل خویش درآورند.


 

اهالی کوپرتینو در حمایت از کارمندان خود که به صورت دورکار درآمده یا خانه نشین شده اند، بسته حمایتی جالبی را به آنها هدیه داده است.  12 اسفند 1398
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری