تست همراه اول

سرویس خبر
20 آذر 1398 ساعت 09:43
0 نظر

 

اپل پس از سه دهه به نمایشگاه CES 2020 برمی‌گردد

بر اساس گزارش بلومبرگ، اپل پس از حدود سه دهه امسال دوباره به نمایشگاه CES 2020 برمی‌گردد تا در میزگردی پیرامون حریم خصوصی صحبت کند.

کمتر از یک ماه دیگر شاهد برگزاری نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی (CES) خواهیم بود و حالا اعلام شده که اپل نیز پس از سه دهه در این رویداد حاضر خواهد شد. CES رسما در تاریخ ۷ ژانویه ۲۰۲۰ مصادف با ۱۷ دی برگزار خواهد شد و کوپرتینویی‌ها برای اولین بار پس از سال ۱۹۹۲ به این نمایشگاه می‌آیند تا درباره حریم خصوصی صحبت کنند.

به گزارش بلومبرگ، مدیر ارشد حریم خصوصی اپل، جین هوروث، در این نمایشگاه به میزگردی تخصصی برای صحبت درباره حریم خصوصی خواهد پیوست تا درباره قانون‌گذاری، حریم خصوصی مصرف‌کنندگان و مباحث این‌چنینی حرف بزند.

مجری این میزگرد راجیو چاند، مدیر بخش تحقیقات شرکت Wing Venture Capital خواهد بود. چهره‌های سرشناس دیگری از فیسبوک و Procter & Gamble نیز به همراه عضو کمیسیون معاملات فدرال ایالات متحده در این نشست حضور خواهند داشت.

اپل پارسال رسما در نمایشگاه CES حضور نداشت، اما با برپایی بیلبوردی در نزدیکی محل این کنفرانس به صورت استراتژیک بر جنبه‌های حریم خصوصی آیفون تاکید کرد. این شرکت حالا پس از ۲۸ سال یک بار دیگر می‌خواهد به شکل رسمی در CES شرکت کند.

میزگرد یادشده در روز اول نمایشگاه CES در تاریخ ۱۷ دی ماه برگزار و از طریق وبسایت این رویداد استریم زنده خواهد شد.  20 آذر 1398
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری