سرویس خبر
8 خرداد 1398 ساعت 12:19
6 نظر

 

طراحی ظاهری گلکسی نوت 10 زیبا نیست!

گلکسی نوت 10 و نوت 10 پرو پرچمداران آینده سامسونگ هستند که انتظار می‌رود در اوت امسال رسما رونمایی شوند. یکی از افشاگران دنیای وب در گزارشی تازه ادعا کرده است گلکسی نوت 10 از نظر ظاهری طراحی زیبایی نخواهد داشت.

یکی از افشاگران دنیای مجازی به نام ایشان آگروال اخیرا گفته است پرچمدار گلکسی نوت 10 سامسونگ احتمالا از نظر طراحی ظاهری به آن زیبایی که انتظارش را دارید، نخواهد بود. او گفته است شاید نوت 10 ناچ بزرگ و ناپسندی پیکسل 3 ایکس ال را نداشته باشد اما قطعا از نظر ظاهری چندان زیبا نخواهد بود.

به نظر می‌رسد منبع این افشاگر یکی از افراد آگاه در مسیر توسعه و طراحی نوت 10 باشد. از طرفی سامسونگ قصد دارد امسال دو مدل نوت 10 و نوت 10 پرو را از این خانواده معرفی کند و نمی‌دانیم که هر دو گوشی از طراحی مشابهی بهره می‌برند یا خیر.


 

داستان این گزارش تازه از جایی آغاز شد که یکی از فعالان معروف یوتیوب ویدیوی مفهومی منتسب به آیفون 11 اپل را در این پلتفرم به اشتراک گذاشت و گفت با این نوع طراحی ظاهری موافق است. برخی دیگر از کانال‌های پرطرفدار دیگر کمی با این ویدیوی مفهومی شوخی کردند و گفتند که طراحی نوت 10 سامسونگ از این بدتر خواهد بود. همینجا بود که آگاروال وارد شد و با تأیید گفته آن‌ها اعلام کرد طراحی ظاهری نوت 10 چنگی به دل نمی‌زند.

هنوز نمی‌دانیم منظور از این طراحی نه چندان جالب دقیقا در کدام بخش است اما حدس می‌زنیم به پنل پشتی و دوربین اصلی مربوط باشد؛ زیرا اغلب تصاویر و ویدیوهای مفهومی منتسب به آیفون 11 این گوشی را با ماژول دوربین مربعی به نمایش گذاشته‌اند.

انتظار می‌رود گلکسی نوت 10 و نوت 10 پرو در اوت امسال رسما معرفی شوند. گفته می‌شود این گوشی پنل نمایش خمیده با دوربین سلفی در حاشیه حفره‌ای بسیار کوچک دارد و در پنل پشتی هم به ماژول چهارگانه اصلی مجهز می‌شود.

هنوز نمی‌توانیم به قطع درباره تفاوت دو مدل نوت 10 و نوت 10 پرو نظر دهیم اما شایعه شده است نوت 10 پرو در ابعاد و پنل بزرگ‌تر معرفی می‌شود.

هر دو مدل احتمالا با توجه به بازار دریافت کننده به پردازنده اسنپدراگون 855 و اگزینوس 9820 مجهز می‌شوند و در نسخه‌های 4G و 5G به بازار راه پیدا می‌کنند. اندروید 9.0 پای به طور پیش فرض روی آن‌ها می‌شود و بدنه‌شان هم از جنس شیشه و فلز خواهد بود.

   8 خرداد 1398
6 نظر
3.86
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری