سرویس خبر
11 آذر 1397 ساعت 14:55
4 نظر

 

سونی هم محصول خاص خود را برای بازار گوشی‌های تاشو آماده می‌کند

ژاپنی‌ها به عنوان یکی از پیشتازان فناوری قصد دارند با کره‌ها و چینی‌ها در زمینه تولید گوشی هوشمند تاشو وارد رقابت شوند.

در روزهایی بسر می‌بریم که چپ و راست از هر طرف خبرهایی مربوط به گوشی‌های تاشو به گوش می‌رسد. در حالیکه سامسونگ و هوآوی آخرین دستاوردهای خود را در این زمینه به رخ یکدیگر می‌کشند، از آن سو ال‌جی نیز سربرآورده و پتنت‌های جدیدش در حوزه نمایشگر تاشو را منتشر می‌کند.

در این بین نام یک برند قدیمی ژاپنی خالی به‌نظر می‌رسید اما جالب است بدانید سونی نیز برنامه‌های خاص خود را تدارک دیده است. اگرچه سونی این روزها از بازیگران اصلی بازار گوشی‌های هوشمند به‌شمار نمی‌رود اما دست به‌کار شده و طرحی را منتشر کرده که مربوط به یک گوشی هوشمند با دو نمایشگر پشت و رو و تاشو است. 

براساس تصاویر و مستندات منتشر شده گوشی هوشمند تاشو سونی دو نمایشگر پشت و رو دارد که با در نظر گرفتن تا شدن آن از وسط می‌توان شش حالت را برای آن تصور کرد. همچنین امکان قرار دادن نمایشگرها در وضعیت خاموش و نیمه خاموش نیز وجود دارد که تنوع خوبی به کاربری محصول می‌دهد. 

البته این تصاویر عرضه این محصول توسط سونی را اثبات نمی‌کند اما حداقل نشان می‌دهد که ژاپنی‌ها نیز در این زمینه بیکار ننشسته‌اند و فناوری را به شیوه خودشان پیش می‌برند. باید صبر کنیم ببینیم در سال ۲۰۱۹ رقابت در این زمینه به کدام سمت پیش می‌رود و اولین یا بهترین گوشی هوشمند تاشو با برند کدام کمپانی در ویترین فروشگاه‌ها قرار می‌گیرد.   11 آذر 1397
4 نظر
4.33
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری