تست همراه اول

سرویس خبر
15 خرداد 1397 ساعت 15:45
5 نظر

 

آیا بلندگوی Galaxy A8 سامسونگ با مشکل مواجه است ؟

برخی کاربران گوشی Galaxy A8 سامسونگ اخیرا گزارش کرده‌اند که بلندگوی دستگاه‌شان با اختلال مواجه شده است. به گفته آن‌ها، صدای Galaxy A8 در حالت شارژ و حتی تماس صوتی قطع می‌شود.

در خلال روزهای اخیر گزارش‌های متعددی درباره بروز مشکل در نرم افزار بلندگوی مدل 2018 گوشی‌های سری Galaxy A8 سامسونگ منتشر شده است. کاربران به طور مشخص ادعا می‌کنند که بلندگوی گوشی آن‌ها در زمانی که دستگاه در حال شارژ است از کار می‌افتد و این مشکل از هنگامی بروز کرده که گوشی‌هایشان را در ماه فوریه به تازه‌ترین نرم افزار منتشر شده به روزرسانی کرده‌اند. برخی از این کاربران از شرایط مذکور ویدیو تهیه کرده و آن را در شبکه اجتماعی یوتیوب منتشر کرده‌اند. در این ویدیو به خوبی مشاهده می‌شود که بلندگوی گوشی Galaxy A8 سامسونگ در حالت شارژ دستگاه و هنگام پخش صدا گاهی با اختلال و قطعی مواجه می‌شود. از طرف دیگر برخی کاربران گزارش کرده‌اند که دستگاه‌شان در حالی که سطح شارژ باتری آن بالاست هم دچار این مشکل می‌شود و عمده مشکل‌شان هم به بلندگوهای سخت افزاری مربوط است. آن‌ها ادعا کرده‌اند که در هنگام پخش صدا با اتصال بلوتوث یا هدفون با هیچ مشکلی مواجه نشده‌اند. همین گزارش‌ها نشان می‌دهد که منشا مشکل احتمالا بخش سخت افزاری است اما دلیل دیگری هم وجود دارد که مشکل نرم افزاری را تأیید می‌کند. وقتی گوشی Galaxy A8 در Service Mode قرار می‌گیرد، مشکلی در بخش سخت افزاری بلندگوهای آن دیده نمی‌شود.

در حال حاضر هیچ راهکاری برای رفع این مشکل وجود ندارد و کاربران می‌گویند تحویل دستگاه‌هایشان به مراکز تعمیراتی هم نمی‌تواند باگ به وجود آمده را رفع کند. کاربران می‌گویند این باگ تازه حتی در شرایط بازگشت به تنظیمات کارخانه یا فعال کردن دستگاه در وضعیت Safe Mode هم همچنان ظاهر می‌شود. این مشکل احتمالا با انتشار به روزرسانی نرم افزاری بعدی رفع می‌شود اما مسئله اصلی اینجاست که برخی کاربران می‌گویند بلندگوی گوشی گاهی در هنگام برقراری تماس صوتی هم دچار مشکل می‌شود و تحمل باگ را دشوارتر می‌کند. بدین ترتیب مشکل قطعی صدا و اختلال بلندگوی Galaxy A8 در هنگام شارژ گوشی و همچنین برقراری تماس رخ می‌دهد.

کمپانی سامسونگ هنوز درباره گزارش‌های مذکور و راهکار احتمالی‌اش برای رفع آن اظهارنظر نکرده است. در حال حاضر مشخص نیست چه تعداد از کاربران گوشی Galaxy A8 سامسونگ به این مشکل دچار شده‌اند و نمی‌دانیم دامنه‌اش چقدر وسعت دارد. از طرفی ممکن است سامسونگ در سکوت در حال توسعه به روزرسانی نرم افزاری تازه‌ای برای رفع این باگ باشد. امیدواریم به روزرسانی نرم افزاری تازه سامسونگ در آینده نزدیک منتشر شود و مشکل گوشی‌های Galaxy A8 را رفع کند.

   15 خرداد 1397
6046 بازدید
5 نظر
3.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری