تست همراه اول

سرویس خبر
11 اردیبهشت 1397 ساعت 12:25
10 نظر

 

صدایی دوبرابر بم‌تر برای G7 TinhQ ال‌جی

قدرت بی‌نظیر پخش صدای G7 ThinQ برگ برنده ال‌جی در رقابت نفس‌گیر بازار تلفن همراه است. چه با هدفونی معمولی و چه با قرار دادن گوشی روی سطحی محکم از کیفیت و حجم صدایی برخوردار می‌شوید که در هیچ گوشی دیگری وجود ندارد.

طبق آخرین خبری که از سوی ال‌جی نیز تایید شده است، جدیدترین گوشی پرچمدار این شرکت، G7 ThinQ که در دوم ماه مه معرفی می‌شود، به بلندگوی «بوم‌باکس» مجهز خواهد بود. با چنین بلندگویی این گوشی صدایی ده برابر گوشی‌های معمولی و توان پخش باس (صدای بم) قوی‌تر (بیش از ۶ دسی‌بل) دارد که به گفته ال‌جی دوبرابر سایر گوشی‌هاست.

این همه ماجرا نیست. طبق اظهارات این شرکت کره‌ای می‌توانید با قرار دادن این گوشی روی جعبه یا سطحی سخت صدای بلندتر وبا کیفیت‌تری را بشنوید چرا که بلندگوهای بوم‌باکس از طراحی ویژه موسوم به اتاقک تشدید بهره برده و از کل بدنه گوشی برای بهبود کیفیت و بلندی صدا استفاده می‌کند. در حقیقت بدنه گوشی به عنوان بخشی از سیستم بلندگو عمل می‌کند. ال‌جی این گوشی را به سیستم پشتیبانی از DTS:X نیز مجهز کرده است که مساوی است با صدای سوراند سه‌بعدی تا حد ۷.۱ که سبب می‌شود حتی حین استفاده از هدفون‌های معمولی نیز تفاوت را احساس کنید. همچنین این گوشی  Hi-Fi Quad DAC را دارد که اعوجاج و به هم ریختگی صدا را تا ۰.۰۰۰۲ درصد کاهش داده و صدای خروجی واضحی را می‌شنوید. شایان ذکر است چنین سیستمی در مدلهای G6 و V30S ThinQ نیز به کار رفته بود. درکنار همه اینها با پشتیبانی از استاندارد MQA این مدل قادر است با مصرف کم حجم اینترنت، صدای Hi-Fi و با کیفیتی را به صورت آن‌لاین پخش کند. مدلهای V30 ThinQ و V30S ThinQ نیز از این ویژگی برخوردارند.

این موارد کم و بیش تمام چیزی بود که ال‌جی امروز اعلام کرد، اما در روزهای گذشته نیز عنوان کرده بود که G7 ThinQ را با نمایشگر ۶.۱ اینچی QHD+Super Bright با توان درخشندگی حداکثر ۱۰۰۰ نیت تجهیز می‌کند. تولید گوشی در همه رنگ‌ها و برخورداری از اسنپ‌دراگون ۸۴۵ نیز بخشی از موارد تایید شده است.  11 اردیبهشت 1397
10 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری