تست همراه اول

سرویس خبر
5 آذر 1396 ساعت 11:15
33 نظر

 

تماشا کنید: تبلیغ طعنه‌آمیز موتورولا به ویدیوی نوت 8 سامسونگ

همان‌طور که از آن با خبر هستید، سامسونگ برای تبلیغ، کلیپی با هدف اثبات‌برتری گلکسی نوت 8 در مقابل بقیه دستگاه‌ها مخصوصا آیفون X منتشر‌کرده‌است و حالا نوبت به موتورولا رسیده تا آن‌طور که به مزاجش خوش‌می‌آید این کلیپ را ویرایش کند.

چندی پیش، سامسونگ ویدیوی‌ تبلیغاتی تازه‌ای منتشر کرد که فردی را نشان می‌داد که بعد از عمری استفاده از آیفون‌های اپل به گلکسی نوت 8 روی‌آورد؛ در آخر هم به همه توصیه شد که « گوشی خود را به گلکسی به‌روز کنید ». موتورولا هم ساکت ننشست‌ و این کلیپ را به‌سود خودش ویرایش‌کرد؛ همان‌طور که حدس زدید با پایانی جدید!

در واقع، موتورولا در Facebook خود خطاب به سامسونگ گفت: «ما تبلیغ‌تان را پسندیدیم، اما بگمان‌مان پایانش را فراموش کردید». طبق کلیپ موتورولا که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده‌ کنید، کاربر سابق آیفون که به گلکسی نوت 8 روی‌آورده این‌بار وارد خانه‌اش می‌شود و محتوایی برای همسرش بر روی نمایشگر لبه به لبه گوشی‌اش به نمایش‌می‌گذارد. اما در کمال‌ناباوری همسرش اصلا شگفت‌زده نمی‌شود و Moto Z2 Play خود را همراه‌ با موتو ماد پروژکتور آشکار می‌کند و آن محتوا را به‌طرز عجیبی روی دیوار به نمایش می‌گذارد. 

در آخر کلیپ، موتورولا هم به طعنه می‌گوید که موتو Z از سری گلکسی «به‌روزتر» است. اما بدون تعصب باید گفته‌ شود که این کاملا به نیاز‌های کاربر مربوط است؛ شما چه فکر می‌کنید؟  5 آذر 1396
9908 بازدید
33 نظر
4.13
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری