تست همراه اول

سرویس خبر
22 آبان 1396 ساعت 12:40
42 نظر

 

مشکل جدید در آیفون 10؛ این‌بار صدای خش‌خش و نویز از اسپیکر جلویی

بعد از مشکلاتی که در مورد خطوط سبز رنگ در نمایشگر آیفون 10 منتشر شد حالا نوبت به ایراد جدیدی در اسپیکر جلویی این گوشی گران‌قیمت رسیده است.

بیش از یک هفته از ورود آیفون ۱۰ به بازار می‌گذرد و فعلا هر روز با مشکل جدیدی در این گوشی مواجه می‌شویم. در تازه‌ترین خبر، برخی از کاربران آیفون ۱۰ از وجود خش خش و نویز در صدای اسپیکر جلویی گوشی گلایه می‌کنند.

اسپیکر جلویی برای اولین بار در آیفون ۷ و ۷ پلاس روی آیفون‌ها قرار گرفت و در نسل بعد یعنی آیفون ۸، ۸ پلاس و ۱۰ نیز تکرار شد با این تفاوت که اپل اعلام کرد کیفیت و میزان خروجی صدای اسپیکر جلویی را بهبود بخشیده است.

در حال حاضر برخی از کاربران در توییت‌هایی که این مشکل را اعلام کرده‌اند و در انجمن‌های سایت MacRumors نیز موارد مشابهی گزارش شده است.

اگر خاطرتان باشد وجود نویز در اسپیکر جلویی آیفون ۸ و ۸ پلاس نیز گزارش شده بود اما اپل آن را در آپدیت آی‌اواس 11.0.2 حل کرد. حالا در شرایطی که آیفون ۱۰ به‌طور پیش‌فرض با آی‌اواس 11.0.3 به دست خریداران می‌رسد مشخص نیست که وجود خش خش و نویز در اسپیکر جلویی این گوشی به مشکل نرم‌افزاری مربوط می‌شود یا پای یک ایراد سخت‌افزاری درمیان است.

صدای خش خش و نویز در هر شرایطی مانند مکالمه یا پخش موزیک و ویدیو از اسپیکر جلویی آیفون ۱۰ شنیده می‌شود و اپل موارد معیوب را به‌صورت رایگان در اپل استورها تعویض می‌کند.

در صورتی‌که شما هم روی آیفون ۱۰ با چنین مشکلی مواجه‌ شده‌اید ما و دیگر مخاطبان جی‌اس‌ام را در بخش نظرات مطلع کنید.  22 آبان 1396
6242 بازدید
42 نظر
3.21
  14 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری